Znamy zawartość kolekcji Mali obozowicze i Księżycowy szyk do The Sims 4

Zawartość nowych kolekcji

Jeden z Simomaniaków dotarł do listy nowych obiektów, które dojdą do gry wraz z zapowiedzianymi ostatnio kolekcjami. Mowa tu oczywiście o The Sims 4 Mali obozowicze oraz The Sims 4 Księżycowy szyk. Swoim odkryciem SimMattically postanowił się z nami podzielić za pomocą serwisu Twitter. Ze zrzutów ekranu wykonanych w grze wynika, że pierwsza z kolekcji doda 25 nowych obiektów w trybie budowania. Druga natomiast poszerzy tryb tworzenia Sima o 33 ubrania i dodatki. Poniżej znajdziecie zdjęcia wspomnianej zawartości.

Warto wspomnieć, że nowe rozszerzenia to kolejno 12 i 13 pakiet kolekcji do czwartej odsłony kultowego symulatora życia. Ich premierę zapowiedziano na 26 maja 2022 roku. Rozszerzenia będą dostępne w sklepach internetowych Origin Steam oraz na konsolach PlayStation 4 Xbox One.

Co sądzicie na temat nowych obiektów? Zamierzacie kupić którąś z kolekcji? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Zobacz nowe obiekty

Nowe ubrania i dodatki w The Sims 4 Księżycowy szyk Kolekcja
Zawartość The Sims 4 Mali obozowicze Kolekcja
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
1
+1
0

1 KOMENTARZ

  1. Gdy spojrzałam na ciuchy, myślałam że ktoś przez pomyłkę wstawił zdjęcie tego co już w grze jest. A to nowa kolekcja. Słabo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories