Wyciekł tytuł kolejnego dodatku do The Sims 4. Nastolatkowie pójdą do szkoły

Jak podaje serwis SimsCommunity, tajemnicza ankieta zaczęła pojawiać się na skrzynkach mailowych Simomaniaków. Fani otrzymują oficjalną sondę od Maxis, w której pytani są o ulubiony dodatek i wrażenia z niego. To całkiem normalna sprawa, ponieważ takie badania rynku wykonywane są bardzo często. W tym przypadku jednak, twórca ankiety podał o jeden tytuł za dużo, zdradzając jaki dodatek pojawi się w 2022 roku. Do The Sims 4 nadchodzi szkoła jako The Sims 4 High School!

Na liście dodatków do oceny znalazł się tytuł The Sims 4 High School, czyli w wolnym tłumaczeniu The Sims 4 Szkolne życie. High School oznacza liceum w amerykańskim systemie szkolnictwa, to z kolei może sugerować, że po raz pierwszy od dawna, do The Sims 4 nadchodzą nowości związane z nastolatkami. Znając The Sims 4, dodatek ten może mocno inspirować się elementami wcześniejszych rozszerzeń np. z The Sims 3 Pokolenia.

W 2020 roku ankieta dotycząca pomysłów na rozszerzenia zawierała wspomnienie o szkole i rozwoju nastolatków. Zobaczcie sami przetłumaczone przez nas fragmenty pasujące do tematyki The Sims 4 High School. Oczywiście, to tylko domysły i nie ma potwierdzenia, że wszystkie lub chociaż jedna opcja znajdą się w grze.

Amerykańska szkoła średnia – Stołówkowe kliki, szalone związki i perypetie egzaminacyjne ? korytarze aż kipią od dramatów

Cheerleading – Poznajcie świat dopingowania do walki ? tu liczy się skupienie i nikt nie lubi, gdy coś je zakłóca. Dbaj o morale drużyny, wymyślaj choreografie i zapewniaj sobie zawsze miękkie lądowanie

Póki co nie ma żadnych dodatkowych informacji, potwierdzono jednak, że ankiety są prawdziwe. Obecny sezon nowości kończy się w tym miesiącu, a to oznacza, że kolejny sezon jest tuż za rogiem. Czy dodatek pojawi się jeszcze latem, a może zawita do nas jesienią, tak jak wcześniejsze premiery? Na ogłoszenie przyjdzie nam chwilę poczekać, ponieważ teraz w oficjalnych materiałach królują The Sims 4 Wilkołaki.

Logo widoczne w obrazku wyróżniającym newsa zostało wykonane przez naszą redakcję i nie jest oficjalnym logo dodatku.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

8 KOMENTARZE

 1. Z jednej strony, fajnie! Tego brakuje.
  Ale z drugiej, właśnie Szkolne Życie… To nie tylko nastolatkowie,ale i dzieciaki w podstawówce.
  I jak dodawać coś takiego, to dla wszystkich grup szkolnych.
  Chociaz faktycznie nastolatkowie są najbardziej pokrzywdzoną grupą wiekową.
  Dla mnie, to głównie etap na rozwój umiejętności itp. pod przygotowania na studia.
  Brak, tu czegoś wyjątkowego dla tej grupy.
  Tak jak uwielbiam grać małymi i większymi dziećmi, tak tu… Niedosyt i zmniejszenie dni etapu w MCCC 😅
  I właśnie jak na dodatek, to jedan grupa wiekowa, to trochę mało… Hmm.
  No poczekamy zobaczymy.
  Niby pół roku zostało, ale obawiam się, że znowu dadzą nam jeden dodatek w roku… 😶
  Swoją drogą, dawno akcesoriów nie było… A ostatnie, tak super im wyszły!

 2. Ojesssu zaraz zemdleję z podniecenia! Zapowiedziane wilkołaki nie zrobiły na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, ale po tej nowince
  totalnie nie będę się mogła doczekać lipca (oby lipca) żeby zagrać w ten dodatek.
  Mam nadzieję, że skoro to HIGH SCHOOL to dodadzą nową grupę wiekową pre-teensów, żeby była różnica między pierwszo-roczniakami – a ostatnimi klasami. I wiecie w wilkołakach była gitara elektryczna. Czy ona nie może zapowiadać jakichś zespołów, które mogłyby się tworzyć w szkołach???
  Prom oczywiście, imprezy taneczne i koła naukowe. Ej a czy wróci ten sławetny żółty bus zawożący simów do szkoły? Ale by było!

 3. Bardzo by się przydał taki dodatek. bardzo mi się podobały grupy w Sims 3 ” Studenckie Życie „, przydałyby się właśnie takie grupy jak kluby kujonów, sportowców itp. oraz jakieś imprezy, koła zainteresowań, fan kluby, bal maturalny i podobne rzeczy do tych w Sims 3 „Pokolenia”, żeby to ich życie było takie… żywe 😂

 4. Mam nadzieje, że ta rozgrywka i mechanika będzie się różniła od od tego co mamy w dodatkach do tej pory 😉 Obawiam się tylko, że to będzie takie banalne połączenie, Witaj w Pracy – otwartych zawodów z zadaniami, Uniwersytetu – przedmioty, zadanie domowe prace itp, które odbywają się w dziuplach, a nigdy nie uczestniczymy w nich na żywo oraz dodatkowo coś w stylu zadań od nauczycieli lub takich mini misji szkolnych. Fajnie gdyby pojawił się totalnie nowy sposób gry, a nie odgrzewane animacje i czynność tylko w kontekście dzieci i nastolatków. Dodałoby to dużo zabawy do etapu dziecka i nastolatka które teraz są nudne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories