Ekspresowa Dostawa z okazji Dnia Wyzwolenia. Nowe potrawy, koszulki oraz scenariusze

Z okazji Dnia Wyzwolenia, który miał miejsce w zeszłą niedzielę, do gry The Sims 4 trafiła kolejna, pełna dobroci Ekspresowa Dostawa. W jej ramach gracze otrzymają dostęp do nowych potraw, koszulek i ograniczonych czasowo scenariuszy — „Gotowanie w plenerze” oraz „Tajemnice nocy”. Poniżej znajdziecie przegląd wszystkich nowości.

Warto wspomnieć, że Dzień Wyzwolenia, inaczej Juneteenth to oficjalne święto w Stanach Zjednoczonych, obchodzone 19 czerwca. Ma ono upamiętniać zniesienie niewolnictwa społeczności afroamerykańskiej.

Aby otrzymać Ekspresową Dostawę, jedyne, co trzeba zrobić, to uruchomić The Sims 4. Nastąpi wtedy automatyczne sprawdzenie, czy pojawiła się nowa zawartość. Po ukończeniu pobierania, wystarczy zrestartować grę.

Co sądzicie na temat nowej zawartości? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy! 😉 Przypominamy Wam też o trwających konkursach z nagrodami od Logitech G, o tutaj.

Potrawy

Koszulki

Scenariusze

Komentarze

  • A dlaczego pod jedną grupę ludzi? Ja tam uważam, że dostawa jest dla wszystkich, POZA jedną grupę ludzi charakteryzujących się ograniczonym umysłem zamkniętym na to, co nie mieści się w ich własnej bańce. Przecież to jest jedna z fajniejszych rzeczy w sims 4, że dzięki małym aktualizacjom i dodatkom możemy usłyszeć, że gdzieś, w innej kulturze istnieje jakieś święto, uroczystość, jednego to nie interesuje i spoko, drugi się zaciekawi, zminimalizuje okno, poczyta sobie na wikipedii, łyknie trochę historii i może całkiem przypadkiem znajdzie nowe zainteresowanie.

   • Nie o święto… to tam spoko.
    Chodzi, że znowu coś dla czarnych…
    Ostatnia broda – afro… praktycznie wszystkie darmowe fryzurki z tych dostaw, też jakieś afro czy coś dla czarnoskórych bardziej kierowane…
    Niesmaczne.
    Chociaż, fakt! Nie adekwatny komentarz, pod to święto i rzeczy z nim związane! Cofam… napiszę, go znów za jakiś czas, jak dostaniemy kolejne afro czy inne kołtuny ;/

    • A ty wiesz, że ta ostatnia broda afro to jest dosłownie pierwszy afro zarost? W odróżnieniu do wszystkich innych opcji zarostu, które są dla prostych włosów. Po prostu przyznaj się, że jesteś rasistą i będzie prościej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Autor nowinki

Podsumowanie

Opublikowano

Powiązane nowinki