Powstań i zabłyśnij! Kolejny sezon nowości w The Sims 4

The Sims 4 lato 2022

Na oficjalnych kanałach The Sims 4 w mediach społecznościowych pojawiła się zapowiedź kolejnych nowości w grze. Za pomocą specjalnych grafik, twórcy ogłosili sezon nowości, który będzie obowiązywał od lipca do września 2022 roku. Tym razem motywem przewodnim jest hasło „Rise & Shine„, co w wolnym tłumaczeniu może oznaczać „Powstań i Zabłyśnij”. Może to kojarzyć się z rozwojem osobistym lub także rozpoczęciem nowego etapu w życiu.

Na głównym zdjęciu promocyjnym tego okresu możemy zobaczyć Simkę stojącą przed lustrem. Oprócz tego, wokół niej znajdują się liczne naklejki, które są podpowiedziami do nadchodzących pakietów. Dowiadujemy się z nich, że we wspomnianym okresie pojawią się dwie nowe kolekcje (budowlana i modowa), dodatek oraz aktualizacja gry podstawowej. Poniżej znajdziecie wspomniany obraz.

Wakacyjne logo The Sims.

Warto w tym miejscu wspomnieć o poruszonych już podpowiedziach dotyczących nowości w grze. Oprócz informacji na temat typów rozszerzeń, na naklejkach możemy znaleźć obrazki nawiązujące do ich tematyki. Jedną z rzeczy, która bardziej rzuca się w oczy, są symbole związane z edukacją, co może potwierdzać pojawiające się od pewnego czasu pogłoski o szkolnym dodatku. Oprócz tego możemy także zaobserwować popularne ostatnio „bubble tea„, słońce, kwiaty i nawiązania do pustynnego klimatu oraz flagę osób transpłciowych. Całość jest bardzo jasna i bez wątpienia jest przeciwieństwem poprzedniego, nocnego sezonu.

Oprócz wspomnianej grafiki promującej w mediach społecznościowych, na stronie internetowej gry pojawiły się znane wszystkim kafelki zapowiadające rozszerzenia. Wynika z nich, że pierwszym będzie nowy dodatek. Możemy więc przypuszczać, że zapowiedź kolejnego dużego rozszerzenia jest już tuż za rogiem.

Jak myślicie, co pojawi się w grze w najbliższych miesiącach? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Zobacz grafikę nowego sezonu w The Sims 4

The Sims 4 lato 2022
Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

22 KOMENTARZE

 1. Oczywiście ponownie będą kolekcje i żadnych akcesoriów. EA stało się do reszty leniwe. Znaczenie mniejszym nakładem finansowym zrobią kilka rekokorów, dodadzą parę nowych rzeczy i voilà: nowa kolekcja za połowę ceny pakietu akcesoriów. Super. Brawo EA 👏👏👏

  • A na początku ludzie narzekali na akcesoria, że są za drogie, a są głownie pakietem mebli 😛 A teraz jak dali tańszą alternatywę (oraz mniejszą) to też ludzie narzekają, no nie dogodzisz.

    • Sęk w tym, że tylko u nas ta cena jest tak wysoko, w USA to 5 $ czyli dla jak nich 5 zł. To u nas te 5$ przeliczyli dosłownie

    • Realista, a co byś dodał ciekawego do pakietu mebli za 25 zł? 😛 Zorientuj się w cenach w branży za cyfrowe bzdety do gier to się dowiesz, że to nie jest jeszcze wygórowana kwota. Same skórki do gier multi czy mmo potrafią kosztować dwa razy tyle.

    • Tylko to nie jest gra multi, która jest f2p, a gra, za którą ludzie już zapłacili 😛 Działa to jednak inaczej.

  • Czytałam kiedyś komentarz, że po prostu nadrabiają te kolekcje, żeby piramida się zgadzała (najmniej dodatków, najwięcej akcesoriów, a teraz: kolekcji). 😀

 2. Kolekcje jak kolekcje… szkoda, że znowu bez dodatkowej rozgrywki.
  Za to dodatek? Hmm, szybko… bardzo szybko!
  W zasadzie, to tak powinno być, dodatek + dwie kolekcje, a potem pakiet rozgrywki i akcesoria – w takim układzie, było by spoko 🙂

 3. Te kolekcje dobrze jakby były-jak te odkurzacze – czyli dodawały rozgrywkę…bo jak nie to odpadam. A co do dodatku myślę że będzie to witaj w szkole – liceum i jakieś pustynne miasto. Oby tym razem zajęcia lekcyjne nie były norami tak jak jest w przypadku dodatku na studiach.
  I niech naprawią w aktualizacji życie eko bo totalnie popsuli dodatek nie działa mi w bez przyłącza prąd i woda z kondensatorów prądu i wody. Po załączeniu kondensatora prąd wcale się nie włącza – nawet postawienie wiatraków i panele słoneczne nie włączają prądu – stało się tak po aktualizacji.

   • zapis gry nowy jest, a z cc i modów nie korzystam. Przed aktualizacją działało po przestało – szkoda bo życiem eko z reguły grałam….eh.

    • To dziwne bardzo. A grę próbowałaś naprawić? Ja mam prawie 55 GB modów i u mnie jest ok. Specjalnie sprawdziłam na zapisie gdzie mam rodzinkę bez przyłącza i bez żadnych urządzeń prądo i wodo twórczych. Dałam im dwie turbiny na dach, agregat i kondensator wody. Trzeba było kilka godzin poczekać, żeby wytworzyły nadwyżkę ale działa.

 4. Jeśli ten dodatek ma wyglądać tak ja studia, to szykuje się jeden z gorszych dodatków, bo niestety uniwerystet jest bardzo niedopracowany i nudny.

 5. Ostatnio oglądałam video jakiejś anglojęzycznej YouTuberki to ona powiedziała że u nich dodatek Wilkołaki kosztuje 20 USD… a u nas płacimy kilka godzin pracy żeby dostać to samo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories