Nowy świat, stołówka i szkolna maskotka? Spekulacje dotyczące nowego dodatku do The Sims 4

Dzisiejszej nocy, SimGuruGeorge opublikował na Twitterze post, który może być wskazówką dotyczącą nadchodzącego dodatku do The Sims 4. Jak to zazwyczaj bywa, nic nie jest powiedziane wprost, więc wszystkie informacje znajdujące się w tym wpisie należy brać z przymrużeniem oka.

Na zdjęciu udostępnionym przez producenta, widać figurkę kucharza Porc Du Jour z gry podstawowej. Ponadto opis fotografii mówi: “Hope to see everyone for breakfast” (tł. “Mam nadzieję zobaczyć wszystkich na śniadaniu”). Biorąc pod uwagę, że możemy mieć do czynienia z dodatkiem o szkole średniej, czy nie kojarzy Wam się to z drugim śniadaniem i stołówką w amerykańskim liceum?

Przechodząc dalej, w lewym dolnym rogu zdjęcia widać tajemniczego stworka z rogami. Niektórzy Simomaniacy twierdzą, że może to być maskotka szkoły, podobna do smoka i homara z dodatku Uniwersytet. Wszystko znajduje się na tle otoczenia, które ciężko przypisać do jednego z już istniejących. Istnieje zatem możliwość, że wraz z dodatkiem pojawi się zupełnie nowy świat.

Przypominamy, że premiera zwiastuna nowego dodatku odbędzie się już dzisiaj, 30 czerwca o godzinie 17:00. Będziecie mogli go obejrzeć poniżej lub po przejściu na oficjalny kanał The Sims w serwisie YouTube. 

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

 1. Zwiastun dodatku jest ładnie zrobiony i podobają mi się nowe aktywności, ale to powinna być część dodatku „Uniwersytet”. Wtedy miałby inną nazwę, jasne, ale może wtedy ten dodatek miałby sens i cena za niego nie byłaby taka wcale wygórowana. Smutne to.

 2. Dodatek mi się podoba – na jego tle to studenckie życie – uniwersytet słabo im wyszedł. Zwiastun jest ciekawy – oby tego nie popsuli. Na razie to pierwszy dodatek który może jednak kupie – może być fajny – wnioskuje po zwiastunie. Fajnie że dali diabelski młyn – wesołe miasteczko czy tylko ta jedna karuzela – ciekawe. I wreszcie widzę ze będą lekcje się odbywać simowe w ławkach nie norach bez podglądu. Szkoda ze w uniwersytet tego nie dali.

  • Moim zdaniem „królicze nory” w The Sims 4 mają więcej sensu – ponieważ gdy jesteś z jednym Simem w szkole/pracy, reszta robi co chce (albo nie robi nic) i nie mamy na to żadnego wpływu. W The Sims 3 to było spoko, ponieważ mogłeś być w dwóch miejscach „na raz”.

   Takie bycie w szkole z Simem od 8 do 15 jest bez sensu, na pewno będzie opcja „Poślij samego” ale nie widzę sensu by wogóle tak robić i nie rozumiem czemu ludzie są tak uparci jeśli chodzi o te „miejsca otwarte”.

   Liczyłam, że dodadzą wiek między dzieckiem a nastolatkiem („preteen”) – byłby to powiew świeżości do serii. Albo jakby przynajmniej zmienili nastolatków by wyglądali trochę inaczej niż dorośli.

   Tak czy inaczej, moje oczekiwania jeśli chodzi o dodatki do czwórki zawsze są niskie, ale na ten w ogóle nie czekam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories