Pełny wygląd mapy z The Sims 4 Licealne lata. Parcele i miejsca

Tajemnicza osoba opublikowała na Twitterze mapę nowego otoczenia, które pojawi się z dodatkiem The Sims 4 Licealne lata. Miasteczko nazywa się Copperdale, co może mieć związek z widocznymi na zwiastunie, zdjęciach i samej mapie nawiązaniami do górnictwa. Otoczenie podzielone jest dwie duże dzielnice oraz jedną mniejszą, w której mieści się szkoła średnia. Z mapy wynika, że będzie ono zawierało 12 parcel. Tak jak zawsze poniżej znajdziecie wspomnianą grafikę.

Warto również wspomnieć o parcelach i miejscach, które są widoczne na mapie. Możemy zaobserwować zapowiedziany przez twórców lokal z bubble tea, szkołę oraz inny budynek, który znajduje się tuż przy niej. Jego ikona ukazuj mównicę, co może sugerować, że jest to miejsce, w którym będą odbywać się bale maturalne oraz rozdania świadectw. Oprócz wspomnianych, w Copperdale znajdziemy również bibliotekę, park oraz jedną parcelę do wynajęcia. Należy także zwrócić uwagę na to, że park rozrywki nie jest osobną parcelą, co oznacza, że znajdując się w odpowiedniej dzielnicy, nie będzie potrzeby jego dodatkowego wczytywania.

Premierę dodatku The Sims 4 Licealne lata zapowiedziano na 28 lipca 2022 roku. Dodatek będzie skupiał się na życiu, a także rozwoju nastolatków. Rozszerzenie będzie dostępne na wszystkich platformach. Należy także nadmienić, że rozwój tej grupy wiekowej był jednym z najbardziej wyczekiwanych w grze.

Co sądzicie na temat nowego otoczenia? Wasi Simowie zamierzają zamieszkać w Copperdale? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Zobacz Tweet’a

Zobacz mapę Copperdale z The Sims 4 Licealne lata

Mapa z The Sims 4 Licealne lata
Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
6
+1
5
+1
5
+1
22
+1
20

11 KOMENTARZE

 1. Dla mnie wygląda cudownie, gdybym je kupił to tylko ze względu na ten klimat – przypomina mi trochę kilka miast z the sims 3. Szkoda, że the sims 4 ogranicza tak sąsiedztwa, że domu nie są tak blisko siebie… Chociaż jedna normalna dzielnica mieszkalna i idealnie!

 2. Nie zdziwi mnie jak nazwa Copperdale jest nawiązaniem lub zmianą nazwy Riverdale bo tak patrząc na wygląd miasta to troszeczkę podobne. Może simowie tam będą posiadać jakieś głębsze historię rodem z amerykańskiego serialu i jakiś uczeń może zginął. W sumie takie same porównanie jest też do Stranger Things jako miasteczko – Strangerville i jego historia.

 3. A mi to miasteczko przypomina z filmu sabrina spellman.
  Bo Harvey byl z rodziny gurników
  A do tego w ktoryms sezonie równiesz bylo wesole miasteczko
  I szkola gdzie wszyscy przyjaciele i sabrina chodzila

  • Również się nad tym zastanawiałem, ale jedyną przeszkodą było to, że już mamy DLC z czarodziejami. Mimo wszystko nie zabrania to użycia Greendale. Również zgadzam się z taką teorią.

 4. To jeden z tych dodatków, tak jak Witaj w Pracy czy Pory Roku, gdzie świat nie gra pierwszych skrzypiec, więc mi osobiście nie przeszkadza, że ma tylko 12 parcel.
  PS. Nie wiem czy EA zatrudniło nowego grafika, ale nowe mapy wyglądają fantastycznie w porównaniu do tych starszych (np. San Myshuno czy Del Sol Valley).

 5. Miasteczko zapowiada się na klimatyczne, podoba mi się. Do tego zapowiada się na otoczenie do którego będą pasowały wszystkie pory roku, więc tym bardziej na plus. Ciekawe jak będzie wyglądać „od środka”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories