10. urodziny DOTsim. Pełna lista wszystkich konkursów (aktualizacja: 15.07)

Chcemy świętować z Wami nasze 10. urodziny! Przygotowaliśmy wiele konkursów z nagrodami dla naszych czytelników. Do rozdania mamy w sumie 3 dodatki do The Sims 4, 3 pakiety rozgrywki, 3 zestawy akcesoriów oraz 3 pakiety kolekcji. Wśród nich są zarówno najnowsze, jak i najpopularniejsze tytuły.

Poniżej znajdziecie pełną, stale aktualizowaną, listę konkursów na naszej stronie. Zapisz newsa na później i odświeżaj go co jakiś czas, aby być na bieżąco ze wszystkimi akcjami. Bawimy się do końca lipca, wtedy też zakończy się ostatni konkurs.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – twórcy Simów, budowniczowie, projektanci wnętrz, kreatywni twórcy historii, jak również osoby z sokolim wzrokiem. Na 10-lecie zainspirowaliśmy się najlepszymi konkursami, które pojawiały się na DOTsim w ciągu ostatniej dekady. Kliknij na tytuł rozszerzenia, aby przejść do konkursu.

Sponsorem nagród jest Electronic Arts Polska, za co bardzo dziękujemy!

Lista trwających konkursów:

TYDZIEŃ I

TYDZIEŃ II

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

6 KOMENTARZE

    • Ja mam 36 lat, mi czas zapierdala jak gepard na sawannie. Ja mam wrażenie, ze dopiero co skończyłam studia, a tu już 11 lat minęło.

  1. Moja ekscytacje sięgnęła zenitu!! Ogromne gratulacje, szacunek za wytrwałość i sumienność!! Dziękuję Wam za zawsze świeże, rzetelne i fantastyczne informacje!! Wszystkiego najlepszego i życzę kolejnej dyszki!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories