Jesteśmy z Wami już 10 lat! Bawmy się i świętujmy razem

Cześć wszystkim! 🤩

To niesamowite, że DOTsim ma już 10 lat! Od ponad dekady jesteśmy tu dla Was i tworzymy treści na temat naszej ulubionej gry – The Sims. Mnóstwo szybkich nowinek, przeglądy, poradniki podpowiedzi i cała masa opcji społecznościowych na stronie. Wszystko to całkowicie za darmo, pisane w wolnym czasie i tworzone z ogromną pasją.

Mamy dla Was mnóstwo konkursów, gdzie do zdobycia są rozszerzenia do The Sims 4: dodatki, pakiety rozgrywki, akcesoria oraz kolekcje. Urodzinowe kody ufundowało Electronic Arts Polska, za co dziękujemy! Od nas dorzucamy monety na profile, specjalne odznaki oraz urodzinową kolekcję.

Dla mnie, dla założyciela, ten dzień jest szczególnie ważny, ponieważ 10 lat to naprawdę sporo. W historii polskiej społeczności widzieliśmy już wiele serwisów i żaden, pomimo wielu lat działania, nie przetrwał do dziś. Pamiętam jakby to było wczoraj – odwiedzających mogłem policzyć na palcach jednej ręki.

Teraz – w samym 2022 jest Was tutaj prawie…

PÓŁ MILIONA.

Natomiast od stycznia 2022 do chwili pisania tego wpisu – nasze treści wyświetliliście już ponad:

2 100 000 razy!

To właśnie dzięki Wam, naszym czytelnikom i pracy wspaniałej redakcji możemy powiedzieć dziś, że jesteśmy największą stroną o The Sims nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie. Co więcej, strona stale zyskuje nowe wyświetlenia oraz nowych użytkowników, co nas bardzo cieszy.

Z tego miejsca chciałbym podziękować każdej osobie, która przyczyniła się do funkcjonowania strony w ciągu minionych 10 lat. Dziękuję bardzo obecnym członkom redakcji: długoletnim redaktorom Oskarowi i Marcinowi oraz naszemu najnowszemu newsmanowi Dawidowi. To niezawodny team od szybkich newsów i dłuższych poradników, świeżych pomysłów na ciągły rozwój serwisu. Dziękuję Radkowi czuwającemu nad wszystkimi sprawami technicznymi oraz wprowadzaniem kolejnych ulepszeń. Właśnie dzięki jego pomysłom i chęci poświęcania wolnego czasu całkowicie za darmo, możecie cieszyć się kolejnymi wersjami strony i nowymi funkcjami.

Dziękuję również każdemu redaktorowi i redaktorce, którzy dołożyli swoją cegiełkę do sukcesu DOTsim. Nigdy nie zapomnę Waszego wkładu w serwis! Do dzisiejszego sukcesu przyłożyli się: Monika, Marcin G, Kinga, Maksymilian, Kacper, Honorata, Michał, Mateusz N., Mateusz B, Paweł P., Emilia, Aleks, Krzysztof, Weronika, Paweł D., Jakub – bardzo Wam dziękuję!

Was, naszych czytelników, zapraszam do wspólnego świętowania – listę konkursów znajdziecie w oznaczonym wpisie.

Idziemy po kolejne 10 lat! 🥳

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

9 KOMENTARZE

  1. Jeju, pamiętam jak w 2013 jako 9 latek czytałem u Was przecieki o TS4 😀
    Życzę Wam dalszych sukcesów oraz kolejnych wspaniałych lat. Wszystkiego Najlepszego! 🎂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories