EA spoileruje kolejne DLC. Po nastolatkach pora na podstawówkę

Poznaliśmy tematykę nadchodzącego DLC do The Sims 4. Mowa tutaj o pakiecie Kolekcji, który jak się okazuje, ma być związany z dziećmi w wieku szkolnym. Grafika przez przypadek trafiła do menu głównego The Sims 4, gdzie reklamowała premierę dodatku The Sims 4 Licealna lata. Choć jak zauważają fani, wcale nie zawiera ilustracji ubrań z tego dodatku.

Rozkład jazdy na ten sezon mogliśmy zobaczyć już na początku, gdy zapowiedziano nowości do The Sims 4, w tym dodatek (Licealne lata) oraz dwa pakiety Kolekcji. Dziś wiemy już, że jednym z tych pakietów jest kolekcja ubrań (zawartości Stwórz Sima) dla dzieci.

Póki co nazwa pakietu ani przybliżona data premiery nie są znane. Obrazek prawdopodobnie trafił do gry przez pomyłkę i znacznie przed czasem. Jest jednak wysoce prawdopodobne, że zapowiedź okaże się prawdą, ponieważ byłby to pierwszy pakiet Kolekcji poruszający tematykę Stwórz Sima dla dzieci. Wcześniej pojawiła się pierwsza kolekcja skupiająca się na meblach dla młodych Simów – The Sims 4 Mali obozowicze Kolekcja.

Zareaguj na nowinkę!
+1
68
+1
22
+1
44
+1
10
+1
43
+1
6

5 KOMENTARZE

  1. Po opisie kitów spodziewałem się, że ten z ubraniami będzie dotyczył dzieci. Mam nadzieję, że nie pomyliłem się co do drugiego kitu i będą to meble w stylu pustynnym (wpiszcie sobie w google „desert vibe living room” 😍).

    PS. Nowy wygląd strony prezentuje się świetnie. Fajnie też, że dodano reakcje. Mimo braku komentarzy widać, że ktoś przeczytał post i mu się podoba. Jedyne co nadal irytuje to wyskakujące reklamy. Rozumiem te umieszczone na stronie gdzieś w środku wpisu, ale te wyskakujące nagle na ekran strasznie przeszkadzają w przeglądaniu strony na urządzeniach mobilnych.

      • Tak, pakiet rozgrywki byłby w sam raz, po prostu kity są chyba najmniej opłacalne i ja nie kupiłam nawet jednego – co się raczej nie zmieni jeśli nie będzie na to żadnej promocji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories