Co nowego w sierpniowej dostawie? Nowe męskie ubrania, damskie fryzury i scenariusz do The Sims 4

W środę, 10 sierpnia, pojawiła się nowa darmowa dostawa do The Sims 4. Tym razem twórcy zaserwowali nam sporo nowości do Stwórz Sima. Jak zawsze, paczka dodaje do gry świeżą zawartość bez konieczności aktualizacji. A na tę, swoją drogą, wszyscy czekamy z utęsknieniem, aby ponownie pogrywać bez błędów. Dostawa z tak dużą zawartością to sprawa niespodziewana, dlatego warto się jej przyjrzeć.

Co nowego w ekspresowej dostawie The Sims 4?

Darmowa Ekspresowa Dostawa do The Sims 4 wprowadziła do gry kilka elementów do Stwórz Sima. Dokładniej, mowa tutaj o nowych wariantach kolorystycznych do kilku istniejących już ubrań, tzw. swatche. Dodatkowe kolory i wzory to mniej szalone i bardziej stonowane barwy: brązy, szarości i ciemna zieleń. Nowy swatch objął bluzę, spodnie moro, jeansy, spodnie z paskiem, rozpiętą i zapiętą koszulę.

To nie wszystko, ponieważ oprócz wariantów dla istniejących ubrań, otrzymaliśmy zupełnie nowe ubrania: T-shirt z podwiniętymi rękawami, szorty i koszulkę turysty oraz spodnie jeansowe. Wszystkie można znaleźć w Stwórz Sima, w kategorii ubrań męskich.

Liceum w Stwórz Sima

Jako uzupełnienie Simowej historii, do gry podstawowej trafił sweter i malunek na twarz związany z liceum. Zarówno malunek, jak i nowe ubranie nawiązują do liceum z Copperdale, znanego z The Sims 4 Licealne lata. Z historii Simów wiemy, że każdy nastolatek w świecie The Sims 4 studiował w Copperdale (jeśli nie przeprowadził się do „Czwórki” z innego otoczenia). Dodanie malunku i swetra z logo szkoły ma zatem sens. Gracze mogą opowiadać historię z liceum, bez potrzeby zakupu dodatku The Sims 4 Licealne lata.

Dwie nowe fryzury w CAS

Co jeszcze pojawiło się w ekspresowej dostawie? Dwie, zupełnie nowe fryzury dla kobiet – zakręcone i proste włosy średniej długości. Proste włosy otrzymaliśmy już we wcześniejszej darmowej dostawie, ale były one w wersji z farbowanym ombre. Fryzury te doskonale sprawdzą się zarówno u dorosłych Simów, jak i u nastolatków.

Scenariusz „Kosmici porwali mi rodziców”

Do gry trafił również nowy scenariusz „Kosmici porwali mi rodziców”, który opowiada historię dziecka i nastolatka, którzy w obliczu utraty rodziców (przez kosmitów) muszą samodzielnie zająć się życiem. Naszym zadaniem jest zebrać określoną ilość Simoleonów i wychować dziecko przed zmianą grupy wiekowej. Nagrodą jest cecha Mentor oraz Szybki czytelnik. Niestety, w polskim tłumaczeniu scenariusza mogą wystąpić błędy.

Co sądzicie o tej darmowej dostawie? Paczka nowości to dobry gest pozwalający osłodzić nieco oczekiwanie na aktualizację naprawiającą błędy, które ostatnio się pojawiły. Czekamy jednak na pełnoprawną aktualizację gry.

Zareaguj na nowinkę!
+1
81
+1
13
+1
8
+1
4
+1
75
+1
3

5 KOMENTARZE

  1. Spoko, za darmo to uczciwa cena 😉 Chętnie wypróbuję scenariusz, tylko najpierw wolę się upewnić, że wszystko działa jak trzeba – skoro trzeba go wykonać przed przejściem do następnej grupy wiekowej, to wolałabym żeby mi się nie postarzał po wejściu do CAS ;P

  2. Zaryzukuję stwierdzienie, że to chyba prezent w ramach przeprosin za ostatnie aktualizacje 😀
    Okej, to jest dobry początek – fryzury, T-shirt i kilka ubrań w nowej kolorystyce bardzo mi się przydadzą 🙂 To teraz poproszę o naprawę błędów z poprzednich aktualizacji i będzie super 😉

  3. Muszę przyznać, że rzeczy serio mi się podobają (zwłaszcza włosy)! Boli mnie jednak, że wciąż nie mogę odpalić Simsów i przetestować wszystkich nowości, gdyż obawiam się, że zniszczy mi to cały mój wielopokoleniowy save 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories