Jak naprawić znikające łóżka? Szybki fix po aktualizacji z The Sims 4 Licealne lata

Niemal wszystkie łóżka będące Custom Content (twórczością fanów) nie działają poprawnie – znikają. Stało się tak, ponieważ aktualizacja The Sims 4 związana z The Sims 4 Licealne lata dodała do gry nowe rodzaje interakcji, które Simowie mogą wykonywać na łóżkach. Jest to siedzenie czy czytanie na łóżku. Ta zmiana sprawiła, że łóżka „z internetu” przestały działać poprawnie. Nie posiadają żadnych interakcji lub po prostu znikają po kupieniu ich z katalogu.

Gracze zastanawiają się jak naprawić znikające łóżka. Zbadaliśmy temat i przygotowaliśmy krótki poradnik o tym, jak w prosty sposób za poprawić działanie wszystkich pobranych łóżek. Nie musicie zatem czekać, aż twórcy modyfikacji je zaktualizują.

Jak naprawić znikające łóżka?

Sposób jest bajecznie prosty, ponieważ funkcja automatycznej naprawy została dodana do programu Sims4Studio. W celu skorzystania z tej opcji, należy pobrać najnowszą wersję programu. Przechodzimy pod ten adres. Po kliknięciu szukamy w treści wpisu kategorii Download i wybieramy Installer. Po pobraniu, klikamy na plik, aby go uruchomić i instalujemy program.

Po włączeniu programu Sims4Studio, na pasku menu wybieramy zakładkę Content Management (bo chcemy zarządzać zawartością), potem Batch Fixes (bo chcemy naprawić wszystko za jednym zamachem), później Objects (bo łóżka to obiekty) i tam wybieramy opcję Fix Bed Slots High School Years EP (bo chcemy naprawić łóżka po aktualizacji The Sims 4 Licealne lata).

Program zapyta nas, gdzie dokładnie znajduje się folder Mods w naszym folderze The Sims 4 w dokumentach. Najczęściej zostaje on wyszukany automatycznie, ale jeśli tak się nie stało, wskażmy programowi gdzie miejsce naszych modów. Jeśli ścieżka folderów jest poprawna – wybieramy Run.

Run uruchamia naprawę wszystkich plików w Mods, które zawierają błędne łóżka. Tym jednym kliknięciem możemy naprawić problem znikających łóżek we wszystkich pobranych CC (Custom Content). Po tej czynności pojawi się okienko z informacją, jakie dokładnie pliki zostały naprawione.

I gotowe! Możecie cieszyć się naprawionymi łóżkami bez potrzeby ponownego poszukiwania modyfikacji i stron, z których pobraliście dane łóżka. Pamiętajcie, że tego błędu nie poprawi żadna aktualizacja gry The Sims 4, ponieważ jest to błąd związany wyłącznie z pobranymi przez Was łóżkami.

Obejrzyj wideo poradnik

Na moim kanale GlossyGem przygotowałem dla Was krótką ściągę w formie shorta, gdzie dokładnie opowiadam jak zająć się tym błędem. Mam nadzieję, że problem znikających łóżek… zniknie na zawsze. 🙂

Zareaguj na nowinkę!
+1
10
+1
0
+1
2
+1
0
+1
20
+1
1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories