Budownicza Kolekcja przeniesie nas na pustynię. Nadchodzi The Sims 4 Oaza wystroju

Minęło zaledwie kilka dni od wycieku pierwszej grafiki kolekcji związanej z ubraniami dla dzieci w wieku szkolnym. Teraz przez błąd na stronie EA.com znamy też tytuł budowlanej kolekcji, która zabierze nas prosto na pustynię. Nadchodzi pakiet The Sims 4 Oaza wystroju Kolekcja.

Podczas zapowiedzi obecnie trwającego sezonu nowości, dowiedzieliśmy się, że The Sims 4 powiększy się o nowy dodatek, aktualizację gry i dwa pakiety kolekcji. Dziś wiemy już, że była to ogromna aktualizacja wprowadzająca mnóstwo nowości (i błędów) oraz dodatek The Sims 4 Licealne lata. Znamy też tematykę zbliżających się kolekcji, chociaż nie zostały one jeszcze oficjalnie zapowiedziane.

Błąd na stronie, który wyłapał użytkownik Sims Community tangerine1212, zdradził tytuł kolekcji z nowościami do trybu budowania i kupowania – The Sims 4 Desert Luxe Kit. Identyczny błąd pojawił się na polskiej wersji strony, co zauważył SimMatically i dał nam znać o The Sims 4 Oaza wystroju.

The Sims 4 lato 2022

Jak wskazuje tytuł, kolekcja może nawiązywać do pustynnego klimatu podobnego do Oazy Zdrój, świata z The Sims 4. Podpowiedzią do tej nowości są liczne kaktusy i piaszczyste elementy na plakatach zapowiadających nowe rozszerzenia. Kiedy oficjalna zapowiedź? Tego niestety nie wiemy, czas pokaże.

Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
5
+1
21
+1
5
+1
24
+1
3

5 KOMENTARZE

 1. Chryzantem
  słusznie prawisz. co za ironia kupiłam sobie nowego peceta bo na starym ledwo Simy mi chodziły a teraz mi nie chodzą bo kochane EA I MAXIS postanowili zrąbać grę ech… biednemu zawsze wiatr w oczy.

 2. widać że twórcom kończą się pomysły na nazywanie DLC OAZA WYSTROJU OAZA NA PATIO SIMS 3 ZOSTAŃ GWIAZDĄ SIMS 4 ZOSTAŃ GWIAZDĄ

  • Courtyard Oasis – Desert Luxe
   TS3 Showtime – TS4 Get Famous
   Nazwy są akurat bardzo kreatywne, to Polscy tłumacze są do wymiany. Dosłownie tłumaczenie nazw angielskich o wiele lepiej oddawałoby sens tych rozszerzeń:
   Oaza na Dziedzińcu zamiast Oaza na Patio
   Pustynny Luksus zamiast Oaza Wystroju
   TS3 Czas na Show zamiast Zostań Gwiazdą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories