Obiekty z The Sims 4 Oaza wystroju. 27 elementów trybu budowania w Kolekcji

Tradycyjnie już, SimMattically udostępnił zdjęcie ikonek obiektów z nadchodzącego rozszerzenia. Tym razem mowa o kolekcji The Sims 4 Oaza wystroju, która pojawi się w Origin jeszcze w tym miesiącu, bo 14 września. Będzie to ostatni element trwającego obecnie świetlistego sezonu.

Elementy zawarte w kolekcji pokazują, że skupi się ona na pustynnym patio, ponieważ możemy zauważyć takie meble jak: kamienny bar, grill, leżak, siedziska barowe i kanapy zewnętrzne. Jak mogliśmy zobaczyć już na oficjalnym zdjęciu przy okazji zapowiedzi kolekcji – meble sprawiają wrażenie dopasowanych do siebie, idealnie składają się w całość. Nazwanie ich modułowymi meblami byłoby zbyt ogólne, z drugiej strony oceńcie sami – pasują jak ulał.

Zareaguj na nowinkę!
+1
18
+1
13
+1
6
+1
15
+1
68
+1
12

5 KOMENTARZE

  1. Chociaż sama nie kupuje póki co kolekcji, to ta wygląda spoko. Jestem ciekawa czy 3 obiekt w środkowym rzędzie to grill połączony z lodówką. Jeśli tak i byłoby to funkcjonalne, to byłoby to coś czego potrzebuję 😀

  2. Zasłony i lampy są w 3 różnych wysokościach, więc w zasadzie nowych obiektów jest tylko 23. Kit oczywiście kupię, jak każdy skupiony na build modzie, ale nie rozumiem dlaczego np. Oaza na Patio dodała tyle samo obiektów i były mega dopracowane i szczegółowe, a tutaj mamy bardzo proste kształty i kolory, które łatwo stworzyć w programie do grafiki 3D. Spodziewałbym się więc nieco większej liczby obiektów.

  3. Podziękuje ostatnio znów simsy są u mnie na 5 planie – na 1 planie po aktualizacji króluje u mnie „Medival Dynasty” w symulatorach życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories