Wielka aktualizacja w The Sims Studio. Zmieniają się zasady gry

Nadchodzi duża zmiana w The Sims Studio, a właściwie, już się wydarzyła, a jej skutki odczujemy niebawem. Electronic Arts zmienia zasady gry, czyli swoje podejście do spraw związanych z komunikowaniem błędów i zbliżających się poprawek i aktualizacji The Sims 4.

Powstał specjalny profil „The Sims Direct Communication” na Twitterze, którego zadaniem będzie bieżące informowanie o błędach w grze oraz planach na ich załatanie. W tym miejscu również mają pojawiać się wszystkie informacje dotyczące błędów omawianych obecnie w The Sims Studio. W przyszłości profil udostępniać też będzie dokładniejsze listy zmian i poprawek z konkretnej łatki.

Najnowszy wpis informuje o aktualizacji gry The Sims 4, która ma pojawić się 13 września. Aktualizacja ma rozwiązać problem związany z postarzaniem Simów i naprawić kilka mniejszych błędów. Zdradzono też, że wciąż trwa badanie błędu dotyczącego starzenia się małych dzieci, więc ta zagwozdka nie zostanie rozwiązana we wrześniowej aktualizacji.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy taki sposób komunikacji i bieżące informowanie o pracach nad błędami Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach.

Zareaguj na nowinkę!
+1
287
+1
47
+1
61
+1
15
+1
64
+1
20

7 KOMENTARZE

    • Ja wczoraj w końcu zdecydowałam się zaktualizować grę – nie robiłam tego właśnie ze względu na problem ze starzeniem. Wyglada na to, że problem nie występuje. Zastanawia mnie natomiast nowa długość życia. Rozumiem, że wydłużył wiek nastolatków. Ale czy normalne jest to, że wiek dorosłego wynosi 135 dni (gram długim życiem)?

    • Zaktualizowałam grę i wygląda mi na to, że kwestia starzenia simów już jest ok. Natomiast teraz moje simy bawią się telefonami jak uzależnione 😀 Wysyłam ich żeby sobie pobiegali a oni biegnąc bawią się telefonami xD

  1. Cieszę się, że dotarło do nich ile jest błędów, które uprzykrzają graczom rozgrywkę i że będą jasno informować o tym co i kiedy zostanie naprawione. Myślę, że jest to krok na przód do tego, by te błędy były rozwiązywane szybciej, bo, miejmy nadzieję, poprawi się komunikacja między graczami a twórcami. Sama co prawda nie używam Twittera, nie sądzę też, żeby rozwiązało to wszystkie problemy, ale tak jak mówię, uważam, że to dobry krok na przód i miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej. 😅

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories