Jak edytować Sima w Stwórz Sima? Kod na zmianę Simów w CAS The Sims 4

The Sims 4

Jedną z podstawowych funkcji każdej z odsłon gry The Sims jest bez wątpienia tryb tworzenia Sima. To dzięki niemu możemy stworzyć mniej lub bardziej podobne wersje siebie czy naszych znajomych. Oczywiście możemy również powołać do życia całkowicie randomowe postacie, które staną się początkiem nowej historii. Czego byśmy nie wybrali, to wachlarz możliwości jest naprawdę spory i pozwala tworzyć m.in. różne kombinacje wyglądu twarzy czy sylwetki. Co jednak z Simami, którzy są już stworzeni w grze, a ich wygląd niekoniecznie przypadł nam do gustu? Jest na to dobry sposób w The Sims 4, który postaram się Wam przybliżyć w tym artykule.

Jak edytować Sima w CAS w The Sims 4?

Mowa oczywiście o jednym z podstawowych kodów dostępnych w The Sims 4, czyli cas.fulleditmode, który pozwala w całości edytować każdego Sima w naszej rozgrywce. Nie jest to jednak aż tak łatwe, ponieważ aby skorzystać z ułatwienia najpierw musimy włączyć tzw. tryb testowy. To zrobicie za pomocą kodu testingcheats on. Bez niego niestety nici z naszych wielki metamorfoz.

The Sims 4 CAS
Tryb edycji Sima w The Sims 4.

Możecie sobie w tym momencie zadać pytanie „po co w ogóle korzystać z tego cheata?”. Odpowiedź oczywiście jest bardzo łatwa. Tak jak wspomniałem, pozwala on w pełni skorzystać z edycji dowolnego Sima w naszej grze. Oznacza to, że bez problemu możecie zmienić nos Elizy Pancakes czy zrobić z Mortimera Ćwira prawdziwego mięśniaka o fioletowych oczach. Możliwości jest tyle, ile w podstawowym trybie tworzenia Sima na początku rozgrywki. I tak, cechy charakteru również możecie dowoli zmieniać! Jedyne co wystarczy zrobić to po wpisaniu obu kodów nacisnąć z przyciskiem „Shift” na dowolnego Sima i wybrać odpowiednią opcję. Poniżej znajdziecie cały przepis na to jak skorzystać z cas.fulleditmode.

Jak edytować Sima i sąsiadów w Stwórz Sima?

Okno dialogowe do wpisywania kodów.
  1. Otwórz okno do wpisywania kodów za pomocą kombinacji przycisków Ctrl + Shift + C dla komputerów PC, Command + Shift + C dla Mac’ów oraz odpowiednich przycisków na Waszych padach do PS4 czy XBOX One
  2. Wpisz testingcheats on
  3. Wpisz cas.fulleditmode
  4. Wciśnij przycisk „Shift” i naciśnij na wybranego Sima
  5. Wybierz opcję „X
Opcja, którą należy wybrać.

I ciesz się wszystkimi możliwościami, które daje The Sims 4 w trybie tworzenia Sima. Jeżeli chcecie poznać inne kody i cheaty do czwartej odsłony gry to koniecznie przejrzyjcie nasz poradnik z ich pełną listą!

Znaliście wcześniej ten kod? Jeśli tak to często go używaliście, albo zamierzacie używać? Koniecznie podzielcie się Waszymi doświadczeniami w sekcji komentarzy pod artykułem!

Zareaguj na nowinkę!
+1
140
+1
24
+1
18
+1
26
+1
103
+1
48

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories