Koniec Origina na PC! Pora na EA Desktop App

EA Desktop App zastąpi Origin
Strona główna nowej aplikacji.

Electronic Arts wydawało specjalne oświadczenie, w którym poinformowało o sporych zmianach, które czekają graczy. Ma to związek z nową aplikacją, nad którą firma pracuje od pewnego czasu. Mowa o EA Desktop App, które zastąpi wysłużonego Origina. Jak poinformowało EA, do zmiany doszło na razie w przypadku komputerów PC, a użytkowcy Mac’ów nadal będą korzystać z poprzedniej aplikacji. Według podanych informacji, gracze używający komputerów z logiem nadgryzionego jabłka na zmianę poczekają jeszcze kilka miesięcy. Ma to związek z pracami, które są nadal w toku. Poniżej znajdziecie pełne oświadczenie firmy.

Zmiana, o której mowa, ma duży wpływ na serię The Sims. Oznacza to, że aby grać w nasze ulubione gry i korzystać z wszelkich opcji społecznościowych będzie trzeba przejść na nową platformę. Jednak bez obaw, ponieważ dotychczasowe konta użytkowników Origin będą normalnie działać w nowej aplikacji, a sam proces instalacji jest bardzo łatwy.

Aplikacja pozwoli łączyć konta na różnych platformach, aby tworzyć rozbudowane listy znajomych.

Warto przypomnieć, że Origin wystartował 3 czerwca 2011 roku. Była to aplikacja pełniąca funkcję sklepu z grami w wersji cyfrowej oraz systemu kontroli dostępu do danych. Pierwszym produktem udostępnionym w postaci cyfrowej w serwisie był dodatek do gry Battlefield 2 – Special Forces. W ciągu tych ponad dziesięciu lat liczba zarejestrowanych użytkowników platformy sięgnęła kilkudziesięciu milionów.

Co sądzicie na temat tej zmiany? Cieszycie się z powodu przejścia na EA Desktop App? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod newsem! 😉

Oświadczenie Electronic Arts w sprawie EA Desktop App

EA Desktop App

Możliwe, że wiesz już o nowej aplikacji EA app dla systemu Windows, która wkrótce zastąpi Origin jako główna platforma EA na PC. Wiemy, że pewnie ciekawi cię, co oznacza to dla ciebie i innych użytkowników Origin na komputerach Mac.

Póki co nie zapowiadamy żadnych zmian. Origin na komputery Mac to wciąż miejsce, w którym możesz uzyskać dostęp do swoich gier. W najbliższych miesiącach, wraz z rozwojem sytuacji, będziemy mogli udostępnić więcej informacji.

W międzyczasie nadal możesz cieszyć się grami na platformie Origin na Macu.

– podaje Electronic Arts
Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
5
+1
5
+1
22
+1
3
+1
0

8 KOMENTARZE

  1. Jeszcze jakiś czas temu może bym panikował, bo na EA App nie było odblokowanej The Sims 2 (jak na Origin), ale od jakiegoś czasu The Sims 2 jest na obu platformach, plus EA App jest kompatybilne z Game Pass, więc to raczej już było kwestią czasu, że Origin odejdzie w zapomnienie.

  2. PRZEZ EA DEKSTOP straciłam przez tą aplikacje wszystkie gry nie mogę włączyć ani THE SIMS 4, ani THe sims 4 Ani fify23 ani żadnej innej gry – włącza mi się mały czarny ekran jakby bios i gra sie nie włącza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories