Wyciekły ikony nowych Kolekcji do The Sims 4

Aktualizacja The Sims 4 - kwiecień 2022

Jeden z Simomaniaków, LuniverSims podczas przeglądania plików gry The Sims 4 natknął się na ciekawe znalezisko. W kodzie gry znalazł on ikony nowych rozszerzeń, które do tej pory nie pojawiły się w grze. Mowa o dwóch kolekcjach, które być może już wkrótce zagoszczą na naszych komputerach. Do wycieku doszło po ostatniej aktualizacji gry, co może oznaczać, że rozszerzenia są już tuż za rogiem. Odkrycie szybko obiegło Internet i stało się obiektem wielu spekulacji graczy.

Ikony przedstawiają kubek z listem oraz truskawkę. Grafiki wydają się więc dosyć tajemnicze i wielu Simomaniaków ma spory problem, a by rozwikłać zagadkę tego co mogą oznaczać. Pojawiają się jednak opinie, że ta pierwsze z tych rozszerzeń może mieć coś wspólnego z karierą zawodową i może być kolekcją modową. Są to oczywiście jedynie spekulacje. Ikony oczywiście znajdziecie poniżej.

Co sądzicie na temat ikon nowych kolekcji? Co według Was mogą one symbolizować? Koniecznie podzielcie się z nami Waszym zdaniem w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Zobacz ikony kolekcji z The Sims 4

Ikony nowych kolekcji do The Sims 4

Źródło: simscommunity.com

Zareaguj na nowinkę!
+1
157
+1
34
+1
18
+1
18
+1
106
+1
20

5 KOMENTARZE

  1. Kochani, czy Wy też macie problem z siatką terenu, która się podnosi delikatnie ponad poziom działki i terenu wykraczającego poza ramy parceli? Nie wiem jak bardzo nowy jest to błąd, ale wygląda to źle. Chciałem stworzyć nowy zapis, aby wrócić do gry, ale parcele z galerii, które stawiam wyglądają przez to okropnie. Dla porównania podobne sytuacje zdarzały się w The Sims 3, gdy teren poza parcelą nie był równy terenowi na parceli. Wybaczcie, że piszę tak chaotycznie. Nie wiem czy da się to naprawić i czy również mieliście ten błąd? Na starym stanie zapisu również występuje, więc, któraś z aktualizacji musiała coś popsuć. W obecnym stanie gry chyba nikogo już nie dziwi. Mieliście podobny problem?

    Dobrej nocy życzę. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories