The Sims 4 Przytulny i Czyściutki. Nowy zestaw trafił właśnie do sklepów

Podstawowa wersja The Sims 4 od 18 października 2022 stanie się grą dostępną całkowicie za darmo. Dzięki mniejszej barierze wejścia do świata Simów, gracze jeszcze chętniej będą sięgać po wszystkie rozszerzenia. Zapewne z tego powodu do sklepów trafił właśnie specjalny pakiet The Sims 4 Przytulny i Czyściutki, w którego składzie znajdziemy: grę podstawową The Sims 4, akcesoria The Sims 4 Wielkie pranie oraz kolekcję The Sims 4 Wiejska kuchnia. Za cynk tej sprawie dziękujemy Aleksandrze, naszej czytelniczce.

Cena pakietu to od 39,99 zł do 45 zł, zależnie od sklepu. Biorąc pod uwagę fakt, że za te tytuły przyjdzie nam zapłacić w sumie 74,80 zł, zakup pakietu to oszczędność prawie 30 złotych. Co ciekawe, cena pakietu Przytulny i Czyściutki wskazuje na to, że w jej koszt nie wliczono już gry podstawowej The Sims 4.

Pomimo traktowania zestawu jako „Pakiet startowy”, może być on też dobrą okazją do uzupełnienia naszej kolekcji, jeśli nie posiadamy Wielkiego prania lub Wiejskiej kuchni. Dla przypomnienia, akcesoria The Sims 4 Wielkie pranie dodają do gry nowe meble i stroje w rustykalnym stylu oraz rozgrywkę w postaci możliwości robienia prania – w pralce, suszarce, balii i suszarce na lince. Natomiast kolekcja The Sims 4 Wiejska kuchnia to pakiet mebli kuchennych w wiejskim stylu: blaty, szafki, kuchenka, lodówka i szpargały.

Zareaguj na nowinkę!
+1
33
+1
10
+1
8
+1
6
+1
57
+1
3

10 KOMENTARZE

  1. Ten zestaw jest dostępny już od dwóch tygodni, mega zapłon.
    A akcesoria to 'Wielkie pranie’, a nie 'Wielkie porządki’. Gratulacje dla autora.

  2. Cała grupa jednego z Simowych youtuberów na Facebooku o tym wiedziała, będziemy się teraz każdego z osobna czepiać, że nikt nie dał Wam znać?
    Ale okej, następnym razem jak będziemy o czymś wiedzieć, to od razu będziemy Was o tym informować! Bo chyba zapominacie, że powinno być odwrotnie 😂

  3. Szkoda,że nie postanowili dać za darmo tych akcesoriów dla już posiadaczy podstawy, za którą zapłacić trzeba było i tak nie małe pieniądze 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories