Żegnajcie pudełka, witajcie karty EA. Wszystkie rozszerzenia The Sims 4 jako kod na karcie

Środek października to wyjątkowy czas w świecie The Sims. To dzień ciekawych ogłoszeń dotyczących serii podczas wydarzenia Behind The Sims, dzień udostępnienia gry podstawowej The Sims 4 za darmo, a także czas premiery pakietu The Sims 4 Przytulny i Czyściutki. Nie jest to jednak wszystko, ponieważ do ofert sklepów trafiły nowe karty rozszerzające rozgrywkę w The Sims 4.

Dodatki do gry, pakiety rozgrywki oraz akcesoria dostępne są teraz jako kod na plastikowej karcie. Podobne karty były dostępne już wcześniej jako możliwość zasilenia konta Origin odpowiednią kwotą w celu zakupu dodatku. Teraz, rozszerzenia do The Sims 4 trafiły na osobne karty. Electronic Arts udostępniło nie tylko najnowsze tytuły, ale też starsze dodatki i pakiety, jak chociażby The Sims 4 Miejskie życie czy The Sims 4 Być rodzicem.

Czy to oznacza koniec pudełek? Wszystko na to wskazuje. Pudełkowe wersje The Sims 4 już od jakiegoś czasu zawierały jedynie ulotkę z kodem do wykorzystania w Origin, nie było to pudełko z płytą. Produkcja wyłącznie kart, zamiast pustych, plastikowych pudełek może mieć też bardziej pozytywny wpływ na środowisko.

Zareaguj na nowinkę!
+1
7
+1
7
+1
7
+1
32
+1
21
+1
1

8 KOMENTARZE

 1. Plastikowe pudełko z samym kodem i czasem instrukcją to był jakiś żart. Niepotrzebne tworzenie śmieci. Niby fajnie to postawić na półce i te sprawy, ale poza tym? Płyt już od dawna nie ma, a nawet jeśli są, to po połączeniu gry do konta są bezwartościowe.

  Dobry krok jak dla mnie.

  • Myślę, że kupić pudełko i wydrukować sobie odpowiednią etykietkę nie będzie problemem, więc jak ktoś będzie chciał mieć kolekcję pudełkową, to i tak ją sobie zorganizuje 🙂 Może nawet do środka wsadzi sobie te plastikowe karty 😀

 2. Przed rebrandingiem zbierałem pudełka, bo ładnie wyglądały na półce te kolorowe brzegi. Od kiedy styl się zmienił to w zasadzie nie widzę dalszego sensu ich kolekcjonowania, także nie robi mi to większej różnicy.

  • Dostęp do szybkiego internetu jest już niemal wszędzie. Polska w ogóle stoi dosyć wysoko w tym temacie. Czy to naprawdę aż taki problem? Ile trzeba czekać by pobrać wszystkie dodatki w tej chwili? Do godziny? To przekładanie płyt może być dłuższe, haha :D.

   • Chyba, że masz super szybki internet w UPC, gdzie 1 mbs to maks, zwykle mój internet oscyluje w granicy 6-20 bajtów. Od paru miesiecy bujam się z rezygnacją z UPC i ciągnę neta z komórki, bo jest bez porownania szybszy xD
    Ps. Tak to Warszawa, osiedle gdzie UPC ma monopol. Absurd xDD

 3. Ciekawe posunięcie, nie powiem… z jednej strony lepiej dla świata i nowocześniej.
  A z drugiej, taki koniec pewnej epoki, a raczej finalizacja tej zmiany.
  Bo jednak pudełka, a raczej ich zawartość była fikcją.
  Tak jak było wspomniane, kolekcjonowałem pudełka, te pierwotne… po kilku zmianach tylu, ta już się rozjeżdża. I na półce wygląda jak osobne gry, a nie jedna spójna kolekcja :X

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories