Simtymna Kolekcja nie ma już nic do ukrycia. EA App odsłoniło się przed graczami

Tydzień zapowiedzi nowości bez żadnego, niekontrolowanego wycieku informacji, to tydzień stracony. Na szczęście, tradycyjnie już w ręce graczy wpadły dodatkowe informacje na temat nadchodzącego rozszerzenia. Mowa tutaj o bieliźniarskiej Kolekcji, która właśnie pokazała nam skrawek okładki.

The Sims 4 Simtimates Collection, bo tak brzmi anglojęzyczny tytuł nowej kolekcji, pojawiło się na moment jako błąd aplikacji EA App. Okładka tego pakietu na krótki czas zastąpiła okładkę innego rozszerzenia – kolekcji z męską modą. I chociaż sama okładka nie jest ogromna, zdradziła wszystkie niezbędne szczegóły.

Tytuł kolekcji to gra słów, ponieważ całość możemy przetłumaczyć na kilka sposobów:

  • intimate – intymny, jak na przykład właśnie bielizna
  • intimates – bliskie nam osoby
  • Simtimates – połączenie powyższych z Simem

Zatem każde z tłumaczeń pasuje do kolekcji. Stąd też na okładce mamy zapewne bliskich sobie Simów, którzy komfortowo czują się blisko siebie w samej bieliźnie. Czy polska lokalizacja The Sims 4 zachwyci nas równie ciekawą zabawą słowną? Czy pakiet ukaże się jako The Sims 4 Simtymna Kolekcja? Zobaczymy!

Bielizna w kolekcji do The Sims 4

Tak, jak pisaliśmy przy okazji zapowiedzi sezonu – nasze przypuszczenia się potwierdziły. Pakiet skupia się na elementach Stwórz Sima, a dokładniej na bieliźnie. Na okładce możemy zobaczyć Simów o różnych kształtach, pokazujących trochę ciała w modnych majtasach.

Obecnie nie wiemy dokładnie jaki będzie polski tytuł kolekcji, ani co dokładniej w niej znajdziemy. Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie tytułu i daty premiery, a to wydarzy się zapewne niebawem.

Zareaguj na nowinkę!
+1
69
+1
14
+1
27
+1
9
+1
96
+1
8

5 KOMENTARZE

  1. Bielizny w casie brakuje… Jest bardzo mały wybór. Dlatego już kiedyś pisałem o tym, że fajnie, gdyby taka kolekcja się pojawiła… :)) To teraz może kit z piżamami, strojami kąpielowymi, sukienkami…?

    • Bielizny jest mało bo w czwórce jest kompletnie nie potrzebna. W trójce była osobna kategoria stroju – bielizna. W czwórce możesz jedynie ustawić ją jako stroj do spania… chyba, że twórcy nas zaskoczą i w aktualizacji dodadzą nową kategorię stroju lub chociażby interakcję typu „Idź spać w bieliźnie” i „Idź spać w piżamie”

  2. Jestem ciekaw polskiego tłumaczenia tego kitu, tym bardziej, że zawsze nazwa kończy się na „Kit” – „Kolekcja” (np. Desert Luxe Kit, czyli Oaza na Patio Kolekcja) w tym wypadku Simtimates Collection Kit przetłumaczona by byla jako Simtymna Kolekcja Kolekcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories