Aż 50 zdjęć ze zwiastuna The Sims 4 Razem raźniej. Zobacz wszystkie detale

The Sims 4 Razem raźniej

Oficjalny zwiastun The Sims 4 Razem raźniej jest już dostępny, a wraz z nim poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego rozszerzenia. Sama zapowiedź jednak oprócz głównych elementów skryła w sobie sporo detali, które mogliśmy dostrzec. Postanowiliśmy więc przygotować dla Was galerię 50 zrzutów ekranu, które pozwolą Wam nieco bliżej przyjrzeć się nowościom.

Samych nowych obiektów czy interakcji możemy zauważyć całkiem sporo. Wśród nich warto wymienić takie jak nauka dzieci jazdy na rowerze, możliwość dmuchania balonów, korzystanie z domku na drzewie przez dorosłych Simów, czy wspólne aktywności dla emerytów. Oprócz tego otrzymaliśmy także pierwszy rzut oka na nową okolicę – San Sequoia. Poniżej jak zawsze znajdziecie pełną galerię.

Warto przypomnieć, że Razem raźniej zadebiutuje na naszych komputerach już 16 marca 2023 roku. Rozszerzenie będzie się skupiać na życiu rodzinnym, samorozwoju Simów oraz relacjach międzyludzkich. Będzie to trzynasty dodatek do czwartej odsłony cyklu.

Co sądzicie na temat nowości ukazanych na zdjęciach? Wyłapaliście jakieś ciekawe szczegóły? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

The Sims 4 Razem raźniej na zdjęciach

Zareaguj na nowinkę!
+1
20
+1
7
+1
5
+1
2
+1
131
+1
7

1 KOMENTARZ

  1. Czekam na jakieś pełny rzut tego nowego otoczenia, bo wnioskując po tym, co widać na screenach, to czuję rozczarowanie, tak pstrokato i nijako się wydaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories