Polski opis i okładka dodatku The Sims 4 Razem raźniej. Znamy też jego cenę

The Sims 4 Razem raźniej

Zapowiedź nowego dodatku do The Sims 4 – Razem raźniej już za nami. Tym razem po raz kolejny będziemy mieli okazje pogrywać z rodzinną rozgrywką. Sama zapowiedź przyniosła nam nie tylko oficjalny zwiastun, ale także pierwszy opis nadchodzącego rozszerzenia i jego cenę. Postanowiliśmy zebrać to wszystko i zaprezentować Wam w tym artykule.

Razem raźniej to już trzynasty dodatek do czwartej części kultowego symulatora życia. Rozszerzenie swoją premierę będzie miało już 16 marca 2023 roku, a w oficjalnym sklepie Elektronic Arts widnieje w kategorii „Rodzina i znajomi”. Jak zwykle za jego zakup będziemy musieli zapłacić 179,90 zł. Co ważne, dodatek można już teraz zamówić w przedsprzedaży. Warto w tym miejscu również wspomnieć, że kupując rozszerzenie przed 27 kwietnia, otrzymamy specjalny zestaw „Zabawa na podwórku”.

Oficjalny opis The Sims 4 Razem raźniej

W oficjalnych mediach wydawcy możemy także już przeczytać pierwszy opis dodatku. Odczytać z niego możemy nowości, które pojawią się w grze oraz mechaniki, które twórcy rozbudowali. Wśród najciekawszych rzeczy, które możemy wywnioskować, są m.in. kryzys wieku średniego, czy zdecydowanie większy wpływ życiowych decyzji Simów na ich dalsze losy i osobowości. Oto pełny opis dodatku:

TRWAŁY WPŁYW

Kluczowe wybory i etapy będą kształtować Twoich Simów. Odblokowuj i zmieniaj cechy osobowości w trakcie życia Simów, podczas gdy oni zmagają się z kryzysem wieku średniego, reagują na prośby rodziny o wprowadzenie się i wiele więcej. Odkrywanie siebie to podróż na całe życie.

DYNAMIKA SPOŁECZNA

Czasami Simowie po prostu się dogadują. Twój Sim może znaleźć wspólny język z Simem spotkanym na imprezie, ale mogą też nie przypaść sobie do gustu. Teraz Simowie będą mieli preferencje, które wpłyną na to, czy się z kimś polubią, czy wręcz przeciwnie – zostaną wrogami.

WIĘZI RODZINNE

Więzi łączące spokrewnionych Simów są ważne i złożone. We wspólnym życiu pojawią się okazje do kłótni i zgody, które będą wpływać na dynamikę rodziny i relacje Simów z jej członkami.

COŚ DLA RODZIN

Położona nad zatoką oceanu San Sequoia była niegdyś małą wioską rybacką, która przerodziła się w tętniące życiem miasteczko. Znajdziesz tu spokojne przedmieścia, tłumnie odwiedzane centrum rekreacji, zżytą społeczność, a nawet miejscową wpływową rodzinę Roblesów.

Zareaguj na nowinkę!
+1
28
+1
8
+1
15
+1
5
+1
163
+1
7

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories