Polska twórczyni stworzyła parcele do dodatku The Sims 4 Razem raźniej

Od jakiegoś czasu, Electronic Arts zaprasza do współpracy twórców, którzy pomagają wypełniać nowe światy pięknymi budowlami. Pierwszy taki zabieg został wprowadzony przy okazji The Sims 4 Śnieżna eskapada, gdzie Lilsimsie i James Turner zbudowali kilka parcel na Górze Komorebi.

Taki sposób na wyróżnienie twórców nie dotyczył wyłącznie dodatków, akcesoria The Sims 4 Zjawiska paranormalne dodają do gry nawiedzony dom, który zaprojektowała i zbudowała Doctor Ashley, na co dzień tworząca wideo ze speedbuildami z The Sims 4. A jak jest w przypadku The Sims 4 Razem raźniej?

Twórczyni z Polski stworzyła parcele w dodatku

Przy okazji tworzenia The Sims 4 Razem raźniej, Electronic Arts skorzystało z pomocy twórców spoza krajów anglojęzycznych. Do projektu i swojego wkładu w San Sequoia zaproszona została dzidziak86, doskonale znana Wam z pięknych prac w Galerii i aktywności na oficjalnym forum The Sims. Czytelnicy DOTsim mogą rozpoznać ją z naszego forum, gdzie przez długi czas Monika pełniła funkcję kuratora forum. Tak, to właśnie ona zachęcała Was do rozwijania swojej kreatywności poprzez zdjęcie tygodnia! Wraz z całą redakcją, przesyłamy OGROMNE GRATULACJE! 🧡

Sami twórcy również pochwalili się współpracą z naszą rodaczką. SimGuruFrost udostępnił wpis na twitterze, w którym podziękował kreatywnym twórcom, których dzieła znajdą się w nowym mieście. Lokacje w San Sequoia naszej utalentowanej budowniczej zobaczymy obok kreacji Deligracy i lilsimsie.

Z podekscytowaniem patrzę na ogłoszenie tego dodatku i nie mogę doczekać się, aby pokazać Wam więcej na transmisji na żywo z twórcami już 3 marca! 👪

Tradycyjnie, chcę podziękować @dzidziak86, @Deligracy i @lilsimsie, które wzięły udział w tworzeniu parceli do tego rozszerzenia. 🥰

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
9
+1
0
+1
0
+1
53
+1
9

6 KOMENTARZE

  1. Super, gratulacje! 🤗 Sama mam w swojej rozgrywce sporo domów zaprojektowanych przez Monikę i szczerze polecam jej galerię.

  2. Duma rozpiera gdy Polak lub Polka są dostrzegani i doceniani! Już nie mogę się doczekać sprawdzenia wszystkich budowli stworzonych przez dzidziak86, ale i też lilsimsie (którą lubię śledzić na Youtubie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories