Oglądaj pokaz na żywo prosto z The Sims 4 Razem raźniej. Twórcy pokazują szczegóły

Tradycyjnie już bywa tak, że zwiastun z zapowiedzią i zwiastun rozgrywki to nie jedyne materiały wideo na temat nowego dodatku do The Sims 4. Bardzo często mamy też okazję zobaczyć rozgrywkę prosto z gry w wykonaniu producentów z The Sims Studio. Nie inaczej jest w przypadku dodatku The Sims 4 Razem raźniej.

Transmisja na żywo ma odbyć się 3 marca o 20:00. Podczas pogrywania live, twórcy mają przybliżyć fanom szczegóły dodatku, odkrywając nieco więcej kart przed jego premierą. Możemy dowiedzieć się więcej na temat działania kamieni milowych, odwiedzin rodziny czy wzajemnym dopasowaniu. Z pewnością zobaczymy też niemowlęta, które mają wkrótce pojawić się jako darmowa aktualizacja.

Wideo można oglądać na YouTube tuż po godzinie 20:00. Transmisja będzie w języku angielskim. Niestety, nie wiemy, ile czasu może potrwać, jednak doświadczenie podopowiada nam, że spotkanie może potrwać od jednej do nawet dwóch i pół godziny. Koniecznie podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
6
+1
2
+1
0
+1
32
+1
2

1 KOMENTARZ

  1. W niektórych momentach nieco „niemrawy” ten live był, ale wciąż bywały gorsze. Widzę więc progres. Podobała mi się też atmosfera, która była podczas livestreamu. SimGuru wydają się być naprawdę podekscytowani tym dodatkiem, a to może świadczyć, że jest zrobiony porządnie 🙂
    Ostatnio tak było z Wilkołakami 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories