Blizny po porodzie, rozstępy i znamiona. Nowe detale skóry w aktualizacji The Sims 4

Na oficjalnych profilach The Sims 4 w serwisach społecznościowych pojawiło się wideo zapowiadające nową aktualizację gry. Możemy na nim zaobserwować nowości, które pojawią się w trybie tworzenia Sima. Oprócz nowych ubrań dla Simów i obiektów dla nadchodzących niemowlaków aktualizacja doda sporo nowych detali skóry.

Znaki, blizny i plamy na ciałach w The Sims 4

Jak poinformował jeden z twórców gry – @Mattnetic tryb tworzenia Sima doczeka się pewnej reorganizacji. Dzięki niej nowe detale skóry pojawią się w specjalnej kategorii „blizny na ciele” (ang. body scars). Wśród nich możemy wyróżnić między innymi blizny pojawiające się po urodzeniu dziecka, rozstępy czy plamy starcze, a także tzw. uszczypnięcie bociana, czyli znak na ciele niemowląt. Poniżej znajdziecie wspomniane wideo prezentujące nowe obiekty i detale.

Warto wspomnieć, że największą nowością, jaką wprowadzi do gry nadchodząca aktualizacja, jest nowa grupa wiekowa. Będą to niemowlaki, czyli dzieci między grupą wiekową noworodka a małego dziecka. W grze pojawią się oczywiście specjalne obiekty związane z tymi małymi Simami, specjalne cechy charakteru czy opcje. Aktualizacja naprawi również kilka powstałych w grze błędów. Jak zapowiedzieli twórcy, łatki możemy się spodziewać już 14 marca 2023 roku.

Nowości w aktualizacji The Sims 4 – zwiastun

Zareaguj na nowinkę!
+1
41
+1
15
+1
3
+1
1
+1
226
+1
8

2 KOMENTARZE

  1. Super, dla mnie powinno być jeszcze więcej pieprzyków i piegów do wyboru (sama pokusiłam się już o mody, bo tak brakowało mi detali skóry)

    • Fajnie, że w końcu pojawiają się takie realistyczne elementy jak blizny po porodzie i rozstępy, choć jeszcze bardziej cieszę się ze znamion, nowych pieprzyków i przede wszystkim nowych detali skóry dla staruszków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories