Piżamowy pakiet „Nocka” do The Sims 4 za darmo, ale nie dla każdego. Jest pewien haczyk

Piżamowy pakiet, o którym pisaliśmy wcześniej – w końcu trafił do The Sims 4. Choć wszystkie nowości dostępne są w plikach gry i w teorii pakiet dostępny jest za darmo, to odblokowanie go nie jest takie proste. Mini kolekcja The Sims 4 Sleepover Sleepwear miała swoją cichą premierę 28 lutego 2023, tak, jak wskazywał przeciek. Dlaczego cichą? Ponieważ Electronic Arts nie ogłosiło nigdzie nowego pakietu. Gdzie zatem go szukać i jak go pobrać?

Pakiet The Sims 4 zestaw piżamowy „Nocka” za darmo

Tak jak wspomnieliśmy, pakiet „The Sims 4 Zestaw piżamowy Nocka” dostępny jest za darmo. Jest jednak jeden haczyk, który sprawia, że nie wszyscy będą mieć okazję przebrać Simów w nowe piżamy. Do odblokowania kolekcji wymagana jest subskrypcja usługi EA Play, czyli abonamentowej płatności za dostęp do katalogu gier EA. Zestaw nie jest dostępny do kupienia osobno.

Zestaw dostępny jest już do pobrania na konsolach, znajdziecie go w sklepie PlayStation i Microsoft. Wersja desktop jeszcze się nie ukazała, ale zapewne znajdziecie ją wkrótce w EA App.

Czy The Sims 5 będzie w subskrypcji?

Bardzo możliwe, i tu jest to tylko nasza spekulacja, że Electronic Arts testuje w ten sposób możliwości rozwoju The Sims 5 w kierunku dodatkowych bonusów otrzymywanych w ramach subskrypcji. Po zapowiedzi Projektu Sunrise, wielu komentatorów zwróciło uwagę na fakt, że kolejna odsłona serii może porzucić model rozszerzania świata gry za pomocą dodatków, a skupi się na oferowaniu nowej zawartości w ramach subskrypcji. Kto wie, może mały, piżamowy pakiet to test działania funkcji na szerszą skalę wśród Simomaniaków. Co sądzicie o takim modelu zdobywania kolekcji w The Sims 5?

Zareaguj na nowinkę!
+1
24
+1
9
+1
104
+1
390
+1
34
+1
8

6 KOMENTARZE

  1. No i teraz pytanie czy ten pakiet nawet jak się kupi passa będzie działał do końca czy trzeba odnawiać passa aby cały czas był dostępny.

  2. Zaczęło się. Z zasady nie kupuję niczego w subskrypcjach (nie znalazłam jeszcze wyjątku dla żadnej aplikacji). Niech się udławią tymi subskrypcjami.

  3. Na razie jeśli nie muszę czegoś subskrybować lub jeśli kupno osobno kosztuje mnie w użytkowaniu więcej to nie subksrybuję.
    Jeśli sims 5 miałoby być multiplayerem to chyba subskrypcja jest jedynym sensownym rozwiązaniem bo tak dziwnie, gdy chce się pograć ze znajomymi, a oni nie maja albo ja nie mam dostępu do części zawartości. Ale biorąc moją częstotliwość grania w gry
    ( samoutrzymujący się dorosły z pracą na pełen etat) raczej wykupiłabym dostęp od czasu do czasu na miesiąc.. może jakaś karta tak jak netflix na miesiąc. Nie wiem czy nie wyniosłoby mnie to taniej niż kupowanie kolejnych dodatków ewentualnie wyszłoby na to samo. Przeliczając mój fun z gry z czasem, który poświęcam do ogrania nowego dodatku na miesięczną opłatę ok 60 zł …wychodzi nawet korzystnie. Ale bierzemy pod uwagę to, że granie w poprzednie wersje np 3-ke mnie już nie bawi, więc nie ma też sentymentu do zakupionego wcześniej towaru.

  4. „za darmo” tylko że wcale nie. A i tak największym żartem bedzie, jak sie okaże, że jak przestajesz opłacać abonament, to tracisz też dostęp do tego śmiesznego pakietu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories