Znaleźliśmy okładkę kolekcji z piżamami do The Sims 4. Są też pierwsze zdjęcia zawartości

Na początku lutego użytkowniczka Mushilda opublikowała na Twitterze ciekawe znalezisko. Jest nim zawartość, która znajduje się już w grze, ale nie została jeszcze odblokowana. Mowa tutaj o zestawie z piżamami dla małych dzieci, dzieci i dorosłych. Piżamy te są nowym obiektem w grze i zostały dodane do zawartości folderu wraz z lutową aktualizacją. Teraz zaczęły pojawiać się dodatkowe informacje, które skłoniły nas do zajrzenia do plików gry.

Serwis SimsCommunity opublikował zdjęcia z nowej zawartości, które udało się znaleźć w grze. Niestety, nie mogła odnaleźć spodni, dlatego zabrakło ich na poniższych fotkach. Wszystkie te elementy mają być składem Kolekcji The Sims 4 Piżamy na piżama party (The Sims 4 Sleepover Sleepwear). Polski tytuł to oczywiście nasze tłumaczenie, jesteśmy ciekawi, w jaki sposób zostanie spolszczony.

Kiedy premiera The Sims 4 Sleepover Sleepwear?

Dodatkową informacją, która skłoniła nas do poszukania okładki była publikacja na profilu ALumia_Italia. To profil, który niemal w 100% zawsze trafia z zapowiedzią nowości do The Sims 4. Tak było w przypadku poprzednich Kolekcji, dlatego ufamy, że również i ta zapowiedź się sprawdzi. Nadchodzi pakiet The Sims 4 Sleepover Sleepwear, który ma być dostępny 28 lutego 2023.

Okładka kolekcji The Sims 4 Sleepover Sleepwear

Zachęceni powyższymi informacjami zajrzeliśmy do plików gry. Już teraz znajduje się tam okładka tej Kolekcji, chociaż różni się ona znacznie od innych okładek – nie posiada oznaczenia logo, a Simowie nie są ani rysunkiem, ani renderem, to po prostu zdjęcie Simów z gry. Bardzo możliwe, że nie będzie to tytuł dostępny w sprzedaży, a darmowy pakiet dostępny do pobrania dla posiadaczy gry.

Zareaguj na nowinkę!
+1
18
+1
7
+1
37
+1
7
+1
9
+1
3

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories