Moder ratuje sytuację. Pakiet z piżamami do pobrania jako Custom Content

Premiera nowego mini-pakietu z piżamami nie spodobała się wszystkim fanom. Głównie z tego powodu, że The Sims 4 zestaw piżamowy „Nocka” dostępny jest wyłącznie dla osób posiadających abonament w usłudze EA Play. Paczka dostępna jest wyłącznie na konsole.

Pakiet piżamowy The Sims 4 „Nocka” za darmo

Nie trzeba było długo czekać, aby moderzy wzięli sprawy w swoje ręce. Jak pisaliśmy wcześniej, piżamowy pakiet znajduje się już w plikach gry, jednak do jego odblokowania wymagana jest bezpłatna aktywacja i aktywna subskrypcja EA Play. Dzięki temu, że wszystkie piżamy zostały już osadzone w The Sims 4, możliwe było wyeksportowanie ich jako plików Custom Content. Tak właśnie zrobił SimMattically.

To oznacza, że wszyscy gracze mogą pobrać pliki w taki sam sposób, jak pobiera się ubrania twórców z Internetu. Tak pobraną paczkę należy umieścić w folderze Mods, uruchomić grę – i gotowe, piżamy znajdziecie w Stwórz Sima.

Czy taki zabieg jest legalny? I tak, i nie, ponieważ z jednej strony paczka dostępna jest bez opłat i do jej pobrania wymagana jest zgoda na aktywację paczki. Z drugiej strony, możliwość ta jest ograniczona tylko do osób, które posiadają aktywną, płatną subskrypcję EA Play. Finalną ocenę pozostawiamy Wam.

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
4
+1
0
+1
2
+1
11
+1
1

4 KOMENTARZE

    • Tu raczej chodzi o to Aleksandrze, że oficjalnie, legalnie, ta paczka nie jest w żaden sposób dostępna dla PC, a Glossy napisał to tak, jakby jednak była, ale musisz mieć EA Play.

  1. Z tymi piżamami mnie zaskoczyli negatywnie, bo nie są złe i szkoda, że ciężko je zdobyć na PC. Dobrze, że moderzy się za to wzięli (jak zawsze! :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories