Surogatki w The Sims 4. Nowa opcja uzyskania potomstwa dla par jednopłciowych

Dzisiejsza transmisja na żywo dostarczyła nam masę informacji dotyczących dodatku The Sims 4 Razem raźniej i nadchodzącej aktualizacji. Jedną z ciekawszych rzeczy, które pojawią się za darmo w grze podstawowej, jest bez wątpienia nowa możliwość uzyskania potomstwa. Do tej pory dzieci mogły się pojawić w rozgrywce za pomocą trybu tworzenia Sima, adopcji lub interakcji „Postaraj się o dziecko„. Teraz wachlarz możliwości zdecydowanie się powiększy.

Wszystko dzięki nowej interakcji, która pojawi się w telefonie naszych Simów. Dzięki niej będziemy mogli począć dziecko za pomocą nauki (ang. science baby). Oznacza to, że dzięki nowoczesnej medycynie w naszej rodzinie będzie mogło pojawić się dziecko, które będzie posiadało cechy dziedziczne po rodzicach, ale nie zostanie powołane na świat dzięki wspomnianej wcześniej interakcji.

Biologiczne dzieci par jednopłciowych i samotnych Simów

Funkcja jest o tyle ciekawa, iż dzięki niej pary jednopłciowe lub samotni Simowie, będą mogli uzyskać w pełni zgodne biologicznie dziecko. Jak zapowiedzieli twórcy, samej funkcji będzie można używać na różne sposoby. Będzie to możliwe nawet u Simów pozostających w stałych związkach, ponieważ funkcja nie będzie wpływała na zazdrość Simów. Pamiętać jednak trzeba, że bycie dawcą genów wymagać będzie odpowiedniego poziomu przyjaźni.

Nowa opcja w telefonie simów z The Sims 4.
Fot. SimGuruNinja: Nowa opcja uzyskania potomstwa w The Sims 4.

The Sims 4 jak trójkowy Skok w przyszłość

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz gdy tego typu opcja pojawia się w grze. Wcześniej miało to miejsce w The Sims 3, a konkretniej w dodatku Skok w przyszłość. Udając się do Oasis Landing nasi Simowie mogli skorzystać z usług nowoczesnej medycyny i doczekać się potomstwa w podobny sposób. Czy to oznacza, że czwórkowe Simy doczekały czasów z trójkowej przyszłości? Jest to całkiem możliwe patrząc na funkcje, które do tej pory pojawiły się w grze.

Najnowsza aktualizacja gry pojawi się już 14 marca 2023 roku. Oprócz nowej opcji uzyskiwania potomstwa do twórcy dodadzą do gry również niemowlaki oraz nowe typy detali skóry. Aktualizacja poprawi również powstałe do tej pory w grze błędy.

Co sądzicie na temat opisanej nowości? Będziecie z niej korzystać, czy uważacie ją za zbędną w grze? Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie w komentarzach pod artykułem! 😉

Obejrzy powtórkę transmisji z The Sims 4 Razem raźniej

Zareaguj na nowinkę!
+1
37
+1
10
+1
12
+1
6
+1
184
+1
13

3 KOMENTARZE

  1. Dokładnie o tym samym pomyślałem, że coś co w 3 jest możliwe dopiero w przyszłości, weszło do 4 w teraźniejszości. Sama opcja fajna, wiele ułatwia, zwłaszcza tym co tworzą różnorakie historie.
    A ile możliwości nowych daje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories