Life By You od twórcy The Sims 2 oraz Cities Skylines II. Wyciek przed oficjalną zapowiedzią

  • Aktualizacja wpisu 18:45 – dodany zwiastun Cities Skylines II
  • Aktualizacja wpisu 19:05 – dodana wideo zapowiedź Life By You

Wcześniej pisaliśmy o tajemniczej zapowiedzi od Paradox Tectonic. Jak podano, nowa gra twórcy The Sims 2 i The Sims 3 ma być symulatorem życia. Spekulowano, że oprócz niej na wydarzeniu wydawcy pojawi się również druga część city buildera Cities Skylines.

Na pierwsze informacje nie trzeba było długo czekać, bo choć oficjalna zapowiedź ma odbyć się podczas pokazu w poniedziałek wieczorem, to Insider Gaming zaserwował już pierwsze, ekskluzywne informacje. Sequel Cities Skylines pod tytułem Cities Skylines II jest już faktem. Paradox na dobre rozgościł się w świecie gier symulacyjnych, ponieważ teraz tworzy drugi konkurencyjny dla Maxis tytuł. Dziś oficjalnie ma być zapowiedziany symulator życia o nazwie Life By You.

Life By You jako konkurencja serii The Sims

Insider Gaming podaje skrócony opis dotyczący nowego symulatora życia. Podczas poniedziałkowego wydarzenia mamy zobaczyć zapowiedź gry i pierwszy teaser, jednak szczegółowe informacje mają pojawić się dopiero 20 marca, kilka dni po premierze nowego dodatku do The Sims 4.

Life By You to gra będąca symulatorem życia od Paradox Tectonic. Insider Gaming nie otrzymał zbyt wielu informacji, ale studio Paradox ogłosi nadchodzącą transmisję skupioną wokół tej konkretnej gry, która odbędzie się 20 marca. Jak donoszą źródła, to właśnie wtedy gra i funkcje zostaną w pełni ujawnione. – napisano w artykule Inside Gaming.

Co sądzicie o tych doniesieniach? Czy chcielibyście, aby na DOTsim zaczęły pojawiać się wpisy dotyczące Life By You?

Sequel citybuildera, czyli Cities Skylines II

Serwis ujawnił również pierwsze zdjęcie z drugiej części Cities: Skylines, które przedstawia logo Cities Skylines II oraz grafikę główną, która zapewne ma trafić na okładkę tego wydania. Pikanterii tej wiadomości dodaje fakt, że sequel zostanie zapowiedziany dzień po 10 latach pod premiery SimCity 2013. I choć Electronic Arts zapomniało o swojej marce spod szyldu Maxis, to Colosal Order w niej rozkwita, rozpychając się jeszcze mocniej w świecie symulatorów budowy miasta.

Zareaguj na nowinkę!
+1
4
+1
0
+1
0
+1
1
+1
34
+1
2

4 KOMENTARZE

  1. Bardziej mnie zainteresowała premiera Cities Skylines II, bo mam ogromny sentyment do tej serii i wiele przegranych godzin, ale ciekawe co Paradox pokaże

  2. Mam wrażenie, że ta wstępnie ukazana grafika jest nieco toporna. Bardziej jednak wyczekuję premiery Paralives 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories