Dwie nowe kolekcje w tym tygodniu. The Sims 4 Zielony zakątek i Piwniczne skarby

Sim podlewający kwiaty w The Sims 4.
Obiekty z kolekcji The Sims 4 Zielony zakątek.

Twórcy gry The Sims 4 za pomocą swoich mediów społecznościowych zapowiedzieli dwa nowe rozszerzenia do gry. Tym razem będą to dwie kolekcje budowlane – Zielony zakątek i Piwniczne skarby. Premierę tych małych pakietów zaplanowano na 20 kwietnia 2023 roku, czyli już na najbliższy czwartek. Kolekcje do zakupienia będą w sklepach internetowych EA app i Steam oraz na konsolach PlayStation i Xbox, a ich cena to jak zwykle 24,90 zł.

Rozszerzenia dodadzą do gry nowe obiekty trybu kupowania oraz budowania. W przypadku The Sims 4 Zielony zakątek będą to rzeczy, które idealnie spiszą się w przydomowej szklarni. Co ważne, rozszerzenie doda również nowe okna, które idealnie nadadzą się wybudowania tego typu obiektu. Piwniczne skarby skupią się natomiast na swojskich pamiątkach z dawnych lat, dzięki którym będziemy mogli ozdobić domy naszych Simów.

Warto wspomnieć, że nowe kolekcje są elementem kolejnego sezonu nowości w świecie gry. Tym razem nosi on tytuł Zabierz mnie do domu (ang. Take me home) i obowiązuje od kwietnia do czerwca 2023 roku, także przed nami jeszcze sporo nowości. Jak zapowiedzieli twórcy tym razem mamy otrzymać aż cztery tego typu pakiety.

Co sądzicie na temat nowych kolekcji? Zamierzacie którąś z nich zakupić? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
0
+1
12
+1
4
+1
16
+1
3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories