Trzy zdjęcia z nadchodzących kolekcji do The Sims 4. Zobacz co nowego

Twórcy gry The Sims 4 podzielili się z nami kolejnymi informacjami dotyczącymi nadchodzących pakietów kolekcji. Przypomnijmy, że ich tytuły to Zielony zakątek oraz Piwniczne skarby, a ich premierę zapowiedziano na 20 kwietnia 2023 roku. Rozszerzenia dodadzą do gry nowe obiekty trybu kupowania i budowania. Tym razem twórcy zaprezentowali nam trzy nowe obrazki prosto z nowych pakietów.

Na zdjęciach możemy zaobserwować wspomniane rzeczy, które pojawią się wraz z kolekcjami. W przypadku Zielonego zakątka są to nowe ozdoby, które idealnie sprawdzą się w szklarni naszych Simów. Na obrazkach możemy także zobaczyć całkiem nowe okna, które ułatwią budowę tego typu budynku. Zdjęcia z rozszerzenia Piwniczne skarby pokazują również nowe meble i szpargały, które pozwolą nam stworzyć domy pełne rodzinnych skarbów z przeszłości.

Warto przypomnieć, że nowe kolekcje są elementem kolejnego sezonu nowości w świecie gry, który nosi tytuł Zabierz mnie do domu (ang. Take me home). Jak zapowiedzieli twórcy tym razem mamy otrzymać aż cztery tego typu pakiety.

Co sądzicie na temat obiektów, które możemy zaobserwować na zdjęciach? Też się Wam podobają? Koniecznie podzielcie się z nami Waszą opinia w komentarzach pod artykułem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
25
+1
7
+1
12
+1
5
+1
25
+1
2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories