The Sims 4 Razem raźniej najlepiej sprzedającym się dodatkiem. A sama seria bije rekordy popularności

Z najnowszych danych opublikowanych przez Electronic Arts wynika, że popularność The Sims 4 nie maleje i bije kolejne rekordy. Po niezbyt ciepłym przyjęciu gry w 2014 roku czwarta część gry stopniowo rozwijała skrzydła, by móc stać się najpopularniejszą odsłoną całej franczyzy.

Darmowe The Sims 4 i wzrost popularności

Według opublikowanego przez wydawcę raportu The Sims 4 trafiło już do ponad 70 milionów graczy na całym świecie, stając się tym samym najpopularniejszą generacją The Sims. Liczba ta robi tym większe wrażenie, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że ponad 16 milionów graczy przybyło po udostępnieniu podstawowej wersji gry za darmo zaledwie pół roku temu. Co ciekawe, 75% tej liczby to gracze z krajów takich jak Polska, Brazylia, Francja, Wielka Brytania i Niemcy. W związku ze wzrostem popularności gry, o 53% zwiększyła się również średnia tygodniowa ilość aktywnych graczy The Sims 4.

The Sims 4 Razem raźniej najpopularniejszym DLC

Kolejnym rekordem może pochwalić się również najnowszy dodatek The Sims 4 Razem raźniej. Choć nie opublikowano dokładnych danych liczbowych, to wiemy, że była to najbardziej udana premiera odkąd EA zaczęło wypuszczać DLC do The Sims 4 w 2015 roku. Taki stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić, bo dodatek poświęcony rozgrywce rodzinnej był wyczekiwany przez fanów od lat.

The Sims 4 Razem raźniej
Nowy dodatek The Sims 4 okazał się wielkim sukcesem.

Producenci The Sims 4 o sukcesie marki i dalszym rozwoju gry

Jak możecie się domyślać, twórcy gry są bardzo zadowoleni z sukcesu The Sims 4. Ludzie z Maxis zapewnili, że są bardziej niż kiedykolwiek zaangażowani w dostarczanie nowych, znaczących doświadczeń do gry. Phillip Ring, producent wykonawczy The Sims 4 tak wypowiedział się na temat danych przedstawionych w raporcie:

TO niesamowite widzieć, jak nasza społeczność rozrosła się przez ostatnie osiem lat, a gracze nie przestają nas inspirować swoimi niezliczonymi sposobami, na jakie odkrywają życie w The Sims 4. Wiemy, że The Sims 4 nadal będzie narzędziem dla ujścia kreatywności ludzi, A nasz zespół dąży do dostarczania nowej I innowacyjnej ZAWARTOŚCI, która Pozwoli graczom Opanować chaos, który odczuwają wraz z odkrywaniem siebie.

Kilka ciekawostek na koniec

Electronic Arts udostępniło również kilka ciekawych statystyk bezpośrednio z gry. Wiemy, że na popularności zyskała simowa Galeria, z której w tygodniu poprzedzającym raport pobrano treści ponad 7 milionów razy. Natomiast od premiery The Sims 4 Razem raźniej oraz aktualizacji z niemowlakami, gracze stworzyli ponad 8.6 milionów niemowlaków, zbudowali 1.7 milionów domów w San Sequoi i odblokowali ponad 27.1 miliona etapów, w tym 12.2 milionów etapów niemowlęcych!

The Sims 4 zmieniło się nie do poznania. Od momentu premiery, gra otrzymała mnóstwo darmowej zawartości oraz przeszła rebranding.

Przygoda z The Sims 4 dla wielu graczy rozpoczęła się od rozczarowań. Niektórzy do dzisiaj nie potrafią wybaczyć czwórce nie najlepszego startu. Trzeba jednak przyznać, że gra rozwinęła skrzydła i obecnie, nawet w podstawowej wersji, jest zupełnie inną produkcją niż w dniu premiery. A co Wy myślicie o The Sims 4? Przekonaliście się do tej odsłony serii, a może byliście z nią od samego początku? Dajcie znać w komentarzach i zostawcie reakcję na naszego newsa!

Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
4
+1
2
+1
1
+1
27
+1
2

9 KOMENTARZE

  1. Ma ktoś problem ze małe dzieci nie raczkują ? U mnie raczkowanie nie dział dzieci się przesuwają na kolanach, przy krzesełku simy się zacinają i często groteskowo dziecko jest powiększane….istna kaszana nie da sie grać…..a nie mam modów

    • osobiście gram z modami i nie miałam problemów z raczkowaniem czy krzesełkiem. Raz mi się zdarzyło, że dziecko dziwnie „urosło” i wydłużyło mu nogi ale samo po chwili się naprawiło

  2. Być może najlepiej sprzedający się dodatek za to z dużą ilością błędòw od kiedy go mam ciągle wyskakuje mi ciągle bląd o usuniętych elementach z gry i buduje mi to cała rozrywkę oczywiście nikt z tym nic nie robi

  3. W zasadzie nie mają się czym chwalić, The Sims 4 jest najpopularniejszą serią bo trwa juz ponad dwa razy dłużej niż poprzednie, a gra podstawowa jest od niedawna za darmo

  4. Przepraszam, ale Wy sobie chyba jaja robicie. Najlepiej sprzedająca? Przecież ta gra już umarła. Wchodzę tu po pół roku, a jestem fanem od ponad 20 lat i czego się dowiaduję? Żadnego dodatku, żadnych postaci nadnaturalnych, na które ludzie czekają od początku tej gry. Dostajemy ochłapy. Pierwszy raz w historii tej gry przestałam kupować dodatki. I znam mnóstwo takich osób. Żenujące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories