Cechy charakteru w The Sims 4 Razem raźniej. Wyjaśniamy jak działa nowa funkcja

Odkąd cechy osobowości pojawiły się w serii The Sims, były one stałym elementem charakteru Simów. Nowa funkcja w dodatku The Sims 4 Razem raźniej wynosi je na nowy poziom i sprawia, że nie są już stałym elementem życia Sima. Zamiast tego, cechy naszej postaci mogą się dynamicznie zmieniać w trakcie rozgrywki. Wiecie już, jak działają etapy w nowym dodatku, a teraz przyjrzymy się kolejnej, ekscytującej funkcjonalności!

Jak działa nowy system zmian osobowości w The Sims 4 Razem raźniej

W nowym dodatku do The Sims 4 osobowość Sima podlega ciągłym zmianom w trakcie całego jego życia. W zależności od tego, co Simowie robią na co dzień, jakie uprawiają hobby, co przeżywają i jakie nawiązują kontakty, mogą otrzymać możliwość zmiany posiadanej cechy charakteru lub zyskania nowej. O zmianie poinformuje Was komunikat w grze. Możecie ją zaakceptować lub odrzucić, w zależności czy Wam się podoba lub nie. Odrzucenie nowej cechy nie wiąże się z konsekwencjami. W przyszłości możecie ponownie otrzymać propozycję przyjęcia innej cechy lub tej samej. Jak już wspomnieliśmy, wszystko zależy od codziennego życia Waszego Sima.

Zdobywanie nowych cech charakteru

W dodatku The Sims 4 Razem raźniej, Wasi Simowie mogą zdobyć trzy dodatkowe cechy charakteru, co łącznie daje nam ich sześć. Jak już wiecie, gra sama wybiera moment przydzielenia nowej cechy na podstawie zachowań i aktywności Waszego Sima. Na przykład Estrella zaczęła interesować się zajęciami umysłowymi i poczuła się jak prawdziwa intelektualistka, w związku z czym zyskała nową cechę charakteru „geniusz”.

W The Sims 4 Razem raźniej możecie zdobyć aż 3 dodatkowe cechy charakteru w trakcie życia Waszego Sima.

Zamiana istniejących cech charakteru

Istnieje też szansa, że sposób życia i bycia Waszych Simów będzie przeciwieństwem ich charakterów. W takim przypadku jedna z cech Waszego Sima może zmienić się na cechę przeciwną. Mitchell jest typowym kanapowcem, ale zbliża się do czterdziestki i postanowił zmienić coś w swoim życiu. Zaczął więcej biegać i trenować boks w lokalnej siłowni. Z czasem sport stał się dla niego pasją, a jego cecha „leniwy” zamieniła się w cechę „aktywny”.

Niektóre cechy w The Sims 4 Razem raźniej mogą z czasem zmienić się w coś zupełnie przeciwnego.

Ta nowa funkcja z dodatku The Sims 4 Razem raźniej daje nieskończenie wiele możliwości opowiadania historii Waszych Simów. Wyobraźcie sobie tylko Dona Lothario, który poznaje miłość swego życia i naprawdę zmienia się z niewiernego kochanka w przykładnego męża i ojca gromadki bąbelków!

Co sądzicie o nowej opcji z dodatku? Mieliście już okazję sprawdzić ją w swojej grze? Dajcie nam znać w komentarzach, jakie nowe cechy zyskali Wasi Simowie podczas Waszej rozgrywki! Nie zapomnijcie również zareagować na nasz artykuł, jeśli się Wam spodobał!

Zareaguj na nowinkę!
+1
27
+1
11
+1
2
+1
2
+1
49
+1
1

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories