Startuje oficjalny sklep The Sims! Co to może oznaczać dla marki?

Oficjalna strona internetowa sklepu The Sims

Electronic Arts zapowiedziało dzisiaj otwarcie oficjalnego sklepu z gadżetami związanymi z marką The Sims. Na ten moment producenci nie podali dokładnej daty otwarcia, ale całkiem możliwe, że poznamy ją już dzisiaj podczas transmisji „Behind The Sims„. By być na bieżąco, twórcy przygotowali specjalny newsletter, do którego można się zapisać na stronie internetowej sklepu. Oprócz daty startu nieznana jest również dokładna oferta, którą będzie dysponował sklep. Sądząc po dotychczasowych doniesieniach Simomaniaków w ofercie mogą znaleźć się gadżety związane z całą dotychczasową serią symulatora życia. Przemawia za tym również fakt użycia przez twórców plumboba reprezentującego wszystkie części gry w szacie graficznej sklepu.

Otwarcie tego typu usługi to nic nowego w świecie gier wideo. Twórcy bardzo często wypuszczają na rynek różnego rodzaju gadżety, które pozwalają zwiększyć zyski z tytułu rozwoju danej marki. Nie inaczej będzie zapewne w sytuacji serii The Sims. Główne pytanie jednak brzmi, czy i ewentualnie jak wpłynie to na jakość i zwartość przyszłych gier z serii. Na to pytanie odpowiedź poznamy najprawdopodobniej już wkrótce.

Należy jednak również wspomnieć, że zapowiedź sklepu zbiega się z dzisiejszą (tj. 12.09.2023 r.) transmisją „Behind The Sims. Być może sklep to jedynie przedsmak przed dużą dawką informacji, które mają dla nas twórcy. Przypomnijmy, że na poprzednich transmisjach zapowiedziano takie nowości jak dodanie noworodków do gry czy prace nad grą nowej generacji – Project Rene (znane jako The Sims 5).

Co sądzicie na temat otwarcia oficjalnego sklepu z gadżetami? Macie w planach wzbogacić się o jakieś simowe akcesoria? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach pod artykułem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
6
+1
3
+1
2
+1
7
+1
41
+1
2

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories