Gofrownica, piec do pizzy i mikser. Oficjalny zwiastun The Sims 4 Domowy Kucharz

Stragan z jedzeniem w akcesoriach The Sims 4 Domowy kucharz.

Na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube ukazał się oficjalny zwiastun nadchodzącego rozszerzenia. Tym razem będą to akcesoria, które wracają do gry po niemal 3-letniej przerwie. Ich tytuł to The Sims 4 Domowy Kucharz i jak sama nazwa wskazuje, skupią się one po raz kolejny na tematyce kuchennej. Premierę rozszerzenia odbędzie się już 28 września 2023 roku.

Na oficjalnej zapowiedzi możemy zaobserwować nowe sprzęty kuchenne – gofrownice, piec do pizzy czy mikser. Ponadto uwagę przykuwają stoiska, na których najprawdopodobniej Simowie będą mogli sprzedawać swoje kuchenne wyroby. Zwiastun jak zwykle pokazuje również nowości z trybu budowania, kupowania oraz trybu tworzenia postaci. Pełną zajawkę znajdziecie poniżej. Co ciekawe, zwiastun został również wzbogacony o utwór „Can’t Tame Her” w wykonaniu Zary Larsson. Oznacza to, że piosenka być może została nagrana w języku Simlish i znajdzie się w simowym radiu.

Przypomnijmy, że ostatnie wydane do gry akcesoria to The Sims 4 Zjawiska paranormalne, które swoją premierę miały 26 stycznia 2021 roku. Od tamtej pory twórcy skupili się głównie na wydawania dodatków, pakietów rozgrywki oraz kolekcji, co spowodowało dużą krytykę wśród społeczności. Do tej pory w grze pojawiło się aż 18 tego typu rozszerzeń.

Zobacz oficjalny zwiastun The Sims 4 Domowy Kucharz Akcesoria

Zareaguj na nowinkę!
+1
3
+1
7
+1
2
+1
3
+1
40
+1
3

4 KOMENTARZE

  1. Kurka wodna, jeśli to małe coś wsadzane pod blat, będzie zgniatarką do śmieci… to mogą to być nawet, nawet udane akcesoria 🙂
    Swoją drogą, ile teraz kosztują? Tak dawno ich nie było, a mam wszystkie, że straciłem orientację.

  2. Dobrze wiedzieć, że to nie będzie tylko gofrownica, choć nadal są to „kolejne sprzęty zajmujące blaty, używane od wielkiego dzwonu” 😀 Chociaż ten piec do pizzy… Lubiłam go w TS3, choć z przepisu sami twórcy się naśmiewali 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories