Uwolnić babeczki! Znamy zawartość nowej aktualizacji The Sims 4

Sim wyciąga z piekarnika gotowe babeczki w The Sims 4.

Jak informowaliśmy we wcześniejszych artykułach, twórcy gry oficjalnie zapowiedzieli powrót akcesoriów. Za ich sprawą już wkrótce pojawią się całkowicie nowe obiekty i funkcje. Oznacza to, że przed nami darmowa aktualizacja The Sims 4, która przygotuje grę na te nowości. Podczas transmisji na żywo „Behind The Sims” twórcy zapowiedzieli nowości, które się wraz z nią pojawią.

Najważniejszą zmianą będzie tzw. „uwolnienie babeczek„. Oznacza to, że od teraz będziemy mogli przyrządzać babeczki normalnie w piekarniku naszych Simów, a nie jedynie za pomocą maszyny do babeczek. Jest to pozytywna zmiana, zważając na to, że dotychczasowy obiekt zajmuje dużo miejsca i najczęściej nie pasuje do wystroju kuchni naszych Simów.

Kolejną zapowiedzianą zmianą jest odświeżenie menu gotowania, które pojawia się po wybraniu opcji przyrządzenia posiłku. Twórcy postanowili wykonać pewnie porządki i posegregować dania na wybrane kategorie. Dzięki temu wybór danej potrawy ma być zdecydowanie łatwiejszy. Warto wspomnieć, że zmiana wpisuje się w prowadzone przez twórców od pewnego czasu porządki w grze. Do tej pory zmiany dotyczyły między innymi panelu relacji Simów, czy segregacji wszystkich dostępnych interakcji na poszczególne kategorie.

Odświeżone menu gotowania w The Sims 4.

Aktualizacja poprawi oczywiście część występujących w grze błędów, a także doda kilka nowych strojów. Ich zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie na temat nadchodzącej darmowej aktualizacji do The Sims 4? Podobają Wam się zapowiedziane dotychczas funkcje? Koniecznie dajcie nam znać! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
22
+1
10
+1
1
+1
1
+1
43
+1
2

9 KOMENTARZE

  1. Coś, co powinno być od początku, ale dobrze, że w ogóle to dodadzą. Przeklikiwanie się przez dość sporą ilość potraw za tą jedną konkretną, bywa upierdliwie, więc to duży plus że to jakoś ułatwią. No i bardzo mnie cieszy, że babeczki będzie można nareszcie piec normalnie w piekarniku, ta maszyna to kompletny niewypał, nie wiem kto wpadł na taki pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories