Dodatek, kolekcje i powrót akcesoriów! Nowy sezon w The Sims 4

Oficjalny baner nowego sezonu nowości w The Sims 4.

Przed nami ciąg dalszy nowości ze świata gry The Sims 4! Podczas dzisiejszej transmisji na żywo twórcy oficjalnie zapowiedzieli również kolejny sezon nowości w świecie gry. Tym razem będzie nosił on tytuł „Zajmij się czymś!” (ang. Get Busy!) i w jego ramach do gry dodane zostaną dwie nowe kolekcje, powracające po przerwie akcesoria oraz nowy dodatek. Na ten moment nie wiemy kiedy poszczególne pakiety pojawią się w grze. Już teraz wiemy jednak, że oficjalna zapowiedź nowych, kuchenny akcesoriów odbędzie się w najbliższy czwartek (tj. 14.09.2023 r.).

Warto wspomnieć, że twórcy jak zwykle pozostawili pewne wskazówki dotyczące nowości. Oprócz nawiązań do kuchennej tematyki na zapowiedzi mogliśmy również zauważyć znaczek pocztowy, klucze od domu i pocztówkę. Ma to najprawdopodobniej związek z nadchodzącym dodatkiem, który twórcy określili podczas transmisji jako „sąsiedzki”. Wynika z tego, że rozszerzenie skupi się najprawdopodobniej na rozwijaniu relacji z sąsiadami i otoczeniem naszych Simów.

Warto wspomnieć, że sezony nowości to forma zapowiedzi, którą twórcy wprowadzili do komunikacji z graczami The Sims 4 kilka lat temu. Dzięki nim wiemy, czego możemy spodziewać się w grze w najbliższym czasie. Obecny sezon nowości obejmuje okres od września do grudnia 2023 roku. Oznacza to, że wszystkie zapowiedziane nowości pojawią się w grze najpóźniej do końca roku.

Co sądzicie na temat nadchodzących nowości? Jest coś na co szczególnie czekacie?

Zareaguj na nowinkę!
+1
12
+1
4
+1
6
+1
2
+1
17
+1
2

8 KOMENTARZE

    • Akcesoria jednak żyją i mam nadzieję,że twórcy się postarali po tak długim czasie 😅 Co do dodatku hmm masz jakiś pomysł co to może być?Co rozumiesz poprzez „sąsiedzki dodatek” 🤔🤔

  1. A ja liczyłam na jakiś pakiet rozgrywki z Mrocznym Kosiarzem i cmentarzami…
    Troche sie rozczarowałam. Sąsiedzi, kuchnia i kity. No ale trudno, grunt, ze akcesoria wracają!

  2. Cieszy mnie powrót akcesoriów. Kitów było zbyt wiele, jedyne które kupiłam to wielkie porządki. Zaciekawił mnie „sąsiedzki” dodatek, czekam na dalsze nowinki.

  3. Ale kuchenne klimaty w akcesoriach juz byly („kuchnia na wypasie”) – w akcesoriach powinny teraz być auta – chowane do wyposażenia jak rowery i tam różne testy na prawko by wrzucili, jakies nowe ubrania – no to nie – bo nie chce im sie robić nowych animacji itd… : ]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories