Wiemy więcej o The Sims 5! Pogoda za darmo

Twórcy gry The Sims nie próżnowali podczas dzisiejszej transmisji na żywo i poinformowali nas o kolejnych funkcjach, które pojawią się wraz z Project Rene (pot. The Sims 5). Do tej pory pokazano nam możliwość gry na różnych urządzeniach, tryb wieloosobowy czy powracające do serii koło kolorów. Dziś dołączyły do nich kolejne ciekawostki. Najważniejszą jest niewątpliwie oficjalne potwierdzenie przez twórców tego, że piątka będzie grą typu free-to-play. Oznacza to, że podstawowa wersja gry będzie całkowicie darmowa i możliwa do pobrania w każdej chwili. Niestety najprawdopodobniej będzie to się wiązało z dodatkowymi mikropłatnościami znanymi chociażby z gier mobilnych.

Panel poświęcony The Sims 5 podczas transmisji na żywo "Behind The Sims"

Ważną informacją, która padła z ust producentki gry – Lyndsay jest fakt koegzystencji The Sims 4 i Project Rene. Oznacza to, że obie gry będą rozwijane w tym samym czasie. Możemy z tego wywnioskować, że przed nami jeszcze kilka dobrych lat rozwoju czwartej generacji słynnego symulatora życia.

Informacją, która ucieszy wielu graczy jest zawarcie systemu pogody w podstawowej wersji gry. Jak tłumaczyła producentka, wynika to z większych możliwości w późniejszym rozwoju gry za pomocą płatnych rozszerzeń, a także mikropłatności. Całkiem możliwe, że pogoda to nie jedyna funkcja, która z płatnych rozszerzeń wyląduje w podstawowej wersji gry. Wielu fanów liczy zapewne, że taki sam los czek chociażby zwierzaki. Tego dowiemy się pewnie za jakiś czas.

Co sądzicie na temat kolejnych informacji dotyczących The Sims 5? Satysfakcjonują Was dotychczas zapowiedziane funkcje? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
20
+1
6
+1
5
+1
7
+1
54
+1
4

5 KOMENTARZE

    • W sumie to pogoda nie będzie za darmo ponieważ żeby rozwinąć podstawową wersję gry trzeba będzie wykonywać mikro płatności nie ma nic za darmo jedynie jakie są zadarmo to aktualizację gry.

  1. Najgorzej z tymi mikropłatnościami. Wolę kupic grę i w nią grać a nie denerwować się ze jak chcę coś zrobić to muszę wydać dodatkowy hajs

  2. Według mnie to i pogoda i pory roku powinny być już w podstawie.
    Wiem, że firmy chcą zarobić na tych dodatkach. Ale jednak symulator życia, powinien mieć chociażby tą podstawę za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories