6 rodzin na jednej parceli! Kolejne szczegóły z The Sims 4 Do wynajęcia

Nowe apartamenty z The Sims Do wynajęcia Dodatek.

Od zapowiedzi dodatku The Sims 4 Do wynajęcia minął już ponad tydzień. W tym czasie twórcy gry postanowili podzielić się kolejnymi informacjami dotyczącymi rozszerzenia. Dzięki udostępnionej na platformie X (daw. Twitter) mini zapowiedzi poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących sąsiedzkiej rozgrywki.

Dzięki kolejnemu zwiastunowi wiemy, że na jednej parceli będzie mogło zamieszkać nawet 6 rodzin. Oznacza to, że w najciekawszej sytuacji na jednej działce będzie mogło jednocześnie prowadzić swoje życie niemal 50 Simów. W tym miejscu pojawia się jednak pytanie, jak zostało to rozwiązane pod kątem wydajności gry i komfortu rozgrywki. Co ciekawe, twórcy już teraz zapowiedzieli, że do gry zostanie dodany specjalny kod, który umożliwi wprowadzenie do naszego apartamentowca większej liczby rodzin. Na ten moment nie wiemy, czy i ewentualnie jakie ograniczenie pojawi się w tej kwestii.

Oprócz kolejnej zapowiedzi, twórcy postanowili także podzielić się z nami kilkoma ciekawostkami podczas małego Q&A. Wynika z nich, że fani tworzenia własnych parceli mogą już teraz rozpocząć projektowanie swoich parcel. Wszystko dzięki łatwej możliwości zamiany zwykłej działki mieszkalnej w dom wielorodzinny, a także dobrej kompatybilności dodatku z innymi rozszerzeniami. Producenci we swoich wpisach potwierdzili również specjalne typy skrzynek pocztowych oraz całkowicie nowy obiekt – wolnowar (ang. slow cooker)

Przypomnijmy, że Do wynajęcia będzie już piętnastym dodatkiem do czwartej odsłony cyklu. Jego premierę zapowiedziano na 7 grudnia 2023 roku. Rozszerzenie można jednak zamówić już teraz w preorderze między innymi w sklepie EA za 189,90 zł. Warto pamiętać, że kupując grę do 18 stycznia 2024 roku, można odblokować specjalny pakiet bonusowy. Tym razem w jego skład wejdą: miejski grillparasol podwórkowy oraz kosz z owocami.

Zobacz zwiastun – The Sims 4 Do wynajęcia

Zareaguj na nowinkę!
+1
15
+1
2
+1
1
+1
2
+1
62
+1
4

5 KOMENTARZE

  • O, to by było super! Ale pewnie wpadną na to dopiero w TS5.
   Chociaż skoro można mieszkać z lokatorami, ale niekoniecznie się musi… Tylko to już będzie trudno powiązać z pozostałymi, biznesowymi dodatkami.

 1. Mnie niezmiernie cieszy ta dowolność budowania. Że to mogą być osobne domki, kamienice, blokowisko, czy jeden apartament z mieszkaniami o kompletnie dowolnych rozmiarach. Mam tylko nadzieję, że „jakoś” to będzie działało, bo 50 simów na jednej parceli… Jak oni nam nawet osiedli nie chcieli otworzyć?

  A wolnowar to sama chciałabym mieć… taki prawdziwy, w realu, a nie Tesco 😀

  • Ja to się boję, że te ich „życie: będzie wyglądało jak w Miejskim życiu – wnętrza mieszkań poznikają i tylko sim wyjdzie rano przejrzeć pocztę, zsika się na podłogę i tyle. 😀

  • Prawda, już teraz gra potrafi mieć problemy przy wielkim domu i ośmiu simach. Twórcy poinformowali, że między mieszkaniami będzie czas ładowania i będziemy widzieć tylko jedno naraz. Pytanie tylko, czy będzie to typowy ekran ładowania, czy takie ładowanie jak to wyglądało w dwójkowych apartamentach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories