Jak zostać wynajmującym na medal? Zwiastun rozgrywki The Sims 4 Do wynajęcia

Simowie-lokatorzy z The Sims 4 Do wynajęcia

Na oficjalnych kanałach gry w serwisach społecznościowych pojawił się kolejny zwiastun nadchodzącego dodatku. Mowa oczywiście o The Sims 4 Do wynajęcia, które na naszych komputerach wyląduje już 7 grudnia 2023 roku. Tym razem twórcy postanowili podzielić się z nami nowymi opcjami związanymi z sąsiedzką rozgrywką.

Jak przygotować parcelę wielorodzinną w The Sims 4 Do wynajęcia?

Zapowiedź prezentuje nam konkretne opcje, które wiążą się z wynajmowaniem powierzchni nowym lokatorom. Dzięki temu wiemy, że ustawienie poszczególnych mieszkań jest bardzo łatwe i opiera się jedynie na zaznaczaniu konkretnych pomieszczeń i wybieraniu ich przeznaczenia. W taki sposób będziemy mogli przypisać dany pokój danej rodzinie lub sprawić, aby wchodziło ono w skład tzw. części wspólnych.

Głównym elementem zaprezentowanym przez twórców jest jednak cały panel zarządzania nieruchomościom. Z informacji przekazanych na zwiastunie wiemy, że będziemy mogli w nim ustawić zasady panujące w budynkach, wybrać odpowiednią wysokość czynszu oraz sprawdzić jak oceniają nas lokatorzy. Ostatni system będzie opierać się na dobrze znanych gwiazdkach. Ponadto będziemy mogli również łatwo sprawdzić, jakie są mocne strony naszej parceli. Pod tym kątem opcja ta lekko przypomina tą znaną z kurortów z The Sims 3 Rajska Wyspa.

Sąsiedzkie historie

Zwiastun zwraca również uwagę na elementy sąsiedzkiej rozgrywki i interakcji, w jakie będziemy mogli wchodzić wraz z innymi Simami. Do wyboru będziemy mieć możliwość organizowania wspólnych spotkań towarzyskich czy obiadów. Oprócz tego ważną kwestią będzie również gospodarowanie budynkiem, w ramach którego otrzymamy możliwość eksmisji lokatorów czy pomocy w sytuacji gdy znajdą się oni pod przysłowiową ścianą. Da to możliwość rozwiązywania problemów w różnorodny sposób i tworzenia ciekawych historii opartych o sąsiedzkie perypetie.

Przypomnijmy, że rozszerzenie można zamówić już teraz w preorderze między innymi w sklepie EA za 189,90 zł. Warto także pamiętać, że kupując grę do 18 stycznia 2024 roku, można odblokować specjalny pakiet bonusowy. Tym razem w jego skład wejdą: miejski grillparasol podwórkowy oraz kosz z owocami.

Co sądzicie na temat nowego zwiastuna rozgrywki? Jest coś, co szczególnie wpadło Wam w oczy lub odrzuciło od dodatku? Koniecznie podzielcie się z nami Wasz opinią! 🙂

Zareaguj na nowinkę!
+1
1
+1
0
+1
3
+1
0
+1
6
+1
0

1 KOMENTARZ

  1. Akurat ten dodatek przyda mi się w rozgrywce więc zamòwiłam ale tego jest mało to powinien być pakiet rozgrywki….I bardziej ucieszyłabym się z hoteli….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories