Bielactwo w The Sims 4! Nowa opcja już dostępna

Do gry The Sims 4 pojawiła się właśnie całkowicie nowa, darmowa dostawa. Tym razem dodaje ona kolejną opcję detalów skóry w trybie tworzenia Sima. Mowa o bielactwie nabytym, czyli chorobie, która powoduje pojawianie się na skórze jasnych lub białych plam. Od teraz Simomaniacy dotknięci tym schorzeniem będą mogli w pełni odtworzyć swój wygląd w grze. Warto wspomnieć, że to kolejna już nowość, która przystosowuje grę do reprezentacji osób z różnymi problemami zdrowotnymi. Do tej pory pojawiły się już między innymi aparaty słuchowe czy liczne blizny.

Bielactwo w The Sims 4 - simowa wersja Winnie Harlow.

Tym razem zespół The Sims przygotował ekspresową dostawę we współpracy z kanadyjską modelką – Winnie Harlow. Kobieta poprzez swoją aktywność od wielu lat łamie wszelkie tabu dotyczące bielactwa nabytego, które zostało zdiagnozowane także i u niej. Modelka podkreśla, że obecna współpraca wiele dla niej znaczy i cieszy się, że od teraz będzie mogła znaleźć w grze reprezentację osób z jej schorzeniem. Simowa wersja Harlow wystąpiła w krótkim wideo promującym dostawę, które znajdziecie poniżej.

„To magiczne widzieć, jak zespół The Sims 4 wprowadza nową funkcję bielactwa. Jako dziecko spędziłam dużo czasu grając w The Sims i uważam, że to piękne móc reprezentować swoje prawdziwe ja w grze. To partnerstwo jest mocną deklaracją zachęcającą graczy do zaakceptowania tego, co czyni ich wyjątkowymi – zarówno w grze, jak i w prawdziwym życiu”.

– Winnie Harlow dla TheSims.com

Przypomnijmy, że Ekspresowa Dostawa to szybka, darmowa aktualizacja pobierana bezpośrednio w grze. Najczęściej zawiera drobne łatki i jakąś nowość związaną z trybem budowania i kupowania lub Stwórz Sima. By ją aktywować, wystarczy kliknąć odpowiednią opcję w menu, a następnie uruchomić grę ponownie.

Bielactwo w The Sims 4 – zobacz zwiastun

Co sądzicie na temat nowej dostawy, którą twórcy dodali do gry? Zamierzacie z korzystać z nowych detali skóry w grze? Koniecznie dajcie nam znać w sekcji komentarzy pod artykułem! 🙂

Zareaguj na nowinkę!
+1
4
+1
0
+1
3
+1
3
+1
11
+1
2

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories