Biżuteryjne akcesoria? The Sims zapowiada nowości

Na oficjalnych kanałach The Sims 4 w serwisach społecznościowych pojawiło się nowe wideo. Jak zwykle, zapowiada ono kolejne nowości gry. Dzięki niemu wiemy, że zapowiedź nadchodzącej zawartości możemy się spodziewać już jutro, tzn. 20 lutego 2024 roku. Na krótkim filmu możemy zaobserwować skałę z kamieniami szlachetnymi, nocne niebo oraz błyszczący napis.

Nowe akcesoria do The Sims 4?

Całkiem możliwe, że jest to pierwsza trailer nadchodzących akcesoriów do gry. Przypomnijmy, że na początku stycznia zespół twórców podzielił się z nami zapowiedzią zawartości na najbliższe miesiące. Wśród nich pojawiły się nowe kolekcje, a także wspomniane już akcesoria. Co więcej, cała zajawka opatrzona była grafikami, wśród których pojawiały się elementy biżuterii i kamieni szlachetnych. Zważając na dzisiejszą zapowiedź, możliwe, że to właśnie tego typu rozszerzenie już wkrótce zaprezentują nam twórcy.

Warto pamiętać, że pakiety akcesoriów zwykle zawierają w sobie nowe elementy rozgrywki. Oznacza to, że być może gra zostanie wzbogacona o nową opcję tworzenia własnej biżuterii. Bez wątpienia byłoby to ciekawe urozmaicenie rozgrywki, które przypadłoby do gustu wielu Simomaniakom. Do tej pory w grze pojawiły się już uwielbiane przez fanów szydełkowanie, czy możliwość tworzenia własnych haftów krzyżykowych. Pamiętajmy jednak, że są to jedynie nasze przypuszczenia, a nadchodząca zapowiedź może dotyczyć czegoś całkowicie innego.

Sezon nowości w The Sims 4
Baner promujący obecny sezon w The Sims 4.

Jesteś sensacją!

Przypomnijmy, że obecny sezon nowości nosi tytuł „Cause a sensation” (pol. „Jesteś sensacją”) i trwa od stycznia do kwietnia 2024 roku. Do tej pory w jego ramach pojawiły się dwie nowe kolekcje. Oprócz wspomnianych akcesoriów twórcy zapowiedzieli także sponsorowaną kolekcję. Możliwe, że dostaniemy coś w stylu akcesoriów The Sims 2 Moda z H&M, The Sims 3 Diesel lub The Sims 4 Moschino. O tym zapewne przekonamy się już niedługo!

Co sądzicie na temat nowej zapowiedzi? Według Was będzie to coś związanego z biżuterią, czy coś całkowicie innego? Koniecznie podzielcie się z nami Waszą opinią w sekcji komentarzy pod artykułem! 😉

Zareaguj na nowinkę!
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
5
+1
1

1 KOMENTARZ

  1. No w sumie… tyle tych klejnotów się zbiera i nic z nimi nie robi, że można by z niej biżuterię wykonać… Tylko pewnie będzie z tym pierniczenia jak z szydełkiem – osobno odblokowanie, by mieć w szafie, osobno na sprzedaż, może być nieudana itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories