Nowa aktualizacja Disney Dreamlight Valley: Nadchodzi świat „Potworów i spółki”

Disney Dreamlight Valley, interaktywna gra od Gameloft, nieustannie rozszerza swoje horyzonty, przyciągając uwagę graczy na całym świecie. Najnowsza aktualizacja, zwiastowana przez serię intrygujących emoji, obiecuje wprowadzenie do gry kultowych postaci z „Potworów i Spółki”. Odkryj, co nowego czeka na fanów tej magicznej krainy.


Z nową aktualizacją nadchodzącą wkrótce, najwyższy czas, abyśmy dali Wam mały podgląd na kolejną Ścieżkę Gwiazd… Czy potraficie zgadnąć, do czego mogą nawiązywać poniższe emoji? – brzmi wpis na portalu X.

Potwory i spółka w Dreamlight Valley

Zapowiedź nowej aktualizacji zaszyfrowana w emoji szybko rozpaliła wyobraźnię społeczności Disney Dreamlight Valley, sugerując, że „Potwory i Spółka” będą kolejnym światem (i postaciami) wprowadzonym do miasteczka. Wielu graczy z niecierpliwością oczekuje na pojawienie się Mike’a Wazowskiego w grze, co zostało potwierdzone przez twórców. Oprócz wprowadzenia nowych postaci aktualizacja ma zaprezentować nową Ścieżkę Gwiazd z ekskluzywnymi nagrodami, które mają być dostępne jeszcze przed wiosną.

Wydaje się, że drzwi odgrywają dużą rolę w tej aktualizacji… Przygotuj się na otwarcie zupełnie nowych Drzwi do Królestwa, które zostaną udostępnione w naszej kolejnej aktualizacji! ✨ – brzmi podpis wideo.

Planowana aktualizacja Disney Dreamlight Valley to kolejny krok w ewolucji gry, który zapewni graczom godziny niezapomnianej zabawy i nowych przygód w towarzystwie ulubionych postaci z „Potworów i Spółki”. Podpowiedzi nie są zbyt tajemnicze, dlatego możemy przypuszczać, że domysły okażą się prawdą. Gracze mogą oczekiwać na więcej informacji i zwiastunów w nadchodzących tygodniach, które odkryją więcej szczegółów i potwierdzą teorie społeczności.

Zareaguj na nowinkę!
+1
0
+1
0
+1
4
+1
1
+1
0
+1
0

3 KOMENTARZE

    • Działamy już 12 lat, pora na przetestowanie nowego kierunku. To nie seria The Sims, to prawda, ale wciąż jest to popularna gra zahaczająca o symulację i budowę otoczenia. Niedługo pojawią się też wpisy z Cities Skylines II, Paralives i Live by You.

      • Jak tak to medival dynasty powinno być dołoczone do listy – symulacja średniowiecznego rolnictwa. Kiedyś pytaliście czy ludzie chcą opis innych symulatoròw na stronie -nie chcieli. Bo to sim a nie symulacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories