Oficjalna zapowiedź akcesoriów The Sims 4 Kryształowe cudeńka. Zrobimy własną biżuterię

Pojawił się zwiastun nowych akcesoriów do The Sims 4, mowa tutaj o The Sims 4 Kryształowe cudeńka. To rozszerzenie ma pozwolić graczom rozwijać nową umiejętność jubilerstwa, dzięki której można będzie tworzyć biżuterię wpływającą na nastrój, relacje, karierę i życie Simów. Premiera 29 lutego.

Pakiet oferuje możliwość tworzenia ponad 1000 różnych kombinacji kryształów i kamieni, a umiejętność Gemologii rozwija się poprzez praktykę przy nowym Stole Gemologicznym. Dodatkowo biżuteria i kamienie szlachetne mogą być ładowane mocą w świetle księżyca, odkrywając unikalne właściwości.

The Sims 4 Kryształowe cudeńka ma wprowadzać też 3 nowe kryształy: Bursztyn, Jadeit i Kamień Księżycowy, zwiększając całkowitą liczbę dostępnych kryształów do 27. Pojawią się też nowe kształty, jakie możemy nadać oszlifowanym kamieniom. Na zwiastunie widać też tajemnicze, kryształowe drzewo. Nowa umiejętność ma wykorzystywać kryształy i metale z wydanych już rozszerzeń: gra podstawowa, The Sims 4 Witaj w Pracy i The Sims 4 Przygoda w dżungli.

Pamiętajcie, że możecie wspierać naszą stronę wpisując kod GLOSSYGEM podczas zakupu dowolnej gry w aplikacji EA. To fajna opcja cegiełki na rozwój serwisu, bez konieczności wydawania dodatkowych środków – EA przekazuje nam 5% kwoty wartości Waszego zakupu.

Zareaguj na nowinkę!
+1
9
+1
5
+1
7
+1
2
+1
32
+1
6

8 KOMENTARZE

  1. Podobają mi się te akcesoria, jako że w prawdziwym życiu bardzo lubię kolekcjonować minerały i kręcą mnie takie rzeczy jak magiczne kryształy 😊💎

  2. Biżuteria to nie jest coś, co mnie jakoś szczególnie zajmuje w grze, ale fajnie że te wszystkie kamienie będą mieć jakieś praktyczne zastosowanie. Rzeczywiście, te akcesoria mają jakiś taki magiczny vibe, może to zapowiedź zbliżających się wróżek 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories