Oficjalne zdjęcia z The Sims 4 Kryształowe cudeńka. Magiczny klimat akcesoriów

We wtorek, 20 lutego 2024, Electronic Arts zapowiedziało kolejny pakiet Akcesoriów do The Sims 4. Tym razem nasi Simowie będą mogli wykazać się kreatywnością w tworzeniu rękodzieła. Mowa tutaj o biżuterii i wszelkich dodatkach związanych z metalami i kryształami. Premiera akcesoriów 28 lutego 2024 r.

The Sims 4 Kryształowe cudeńka – oficjalne zdjęcia

Akcesoria The Sims 4 Kryształowe cudeńka możemy zobaczyć na trzech oficjalnych zdjęciach udostępnionych przez Maxis. Każda z fotek zdradza nieco więcej na temat zawartości tego rozszerzenia, pokazując nam ciekawe momenty z życia Simów. Całość utrzymana jest w mrocznej, tajemniczej aurze znanej z pakietu The Sims 4 Kraina magii, czy Wilkołaki. Nam kojarzy się bardzo z The Sims 3 Nie z tego świata.

Magia zamknięta w kamieniach

Pierwsze ze zdjęć przedstawia sporych rozmiarów kryształowe drzewo, które jak wiemy ze zwiastuna, wyrosło z odpowiednio oszlifowanego kryształu. Ten sam screen pokazuje moment ładowania kamieni magiczną mocą księżyca. Ta estetyka sprawia, że akcesoria świetnie współgrać będą z pakietem rozgrywki The Sims 4 Kraina magii oraz akcesoriami The Sims 4 Zjawiska paranormalne.

Nowe ubrania w Kryształowych cudeńkach

Drugie zdjęcie zrobiono w Zapomnianej grocie w Oazie Zdrój z gry podstawowej The Sims 4. Widzimy tam grupę Simów, którzy wybrali się na tę ukrytą parcelę w celu zebrania kilku kryształów do tworzenia swoich biżuteryjnych dzieł. Możemy też bliżej przyjrzeć się nowej zawartości Stwórz Sima: ubraniom, biżuterii i fryzurom (choć tych ostatnich nie jestem pewien – poprawcie mnie w komentarzu).

Rozwój gemologii w The Sims 4

Trzecia fotka to wnętrze pomieszczenia należącego do prawdziwego kolekcjonera. Możemy zobaczyć nowe meble, w tym stół do rozwoju umiejętności jubilerstwa oraz półki na kryształy. Na pierwszym planie widzimy różne dzieła wytworzone przez Sima: kolczyki, pierścionki, naszyjnik, bransoletki.

Pamiętajcie, że możecie wspierać naszą stronę wpisując kod GLOSSYGEM podczas zakupu dowolnej gry w aplikacji EA. To fajna opcja cegiełki na rozwój serwisu, bez konieczności wydawania dodatkowych środków – EA przekazuje nam 5% kwoty wartości Waszego zakupu.

Zareaguj na nowinkę!
+1
11
+1
3
+1
3
+1
1
+1
32
+1
1

1 KOMENTARZ

  1. Raczej szkoda na to kasy.
    Akcesoria, które nie wnoszą za wiele (dla mnie nic) do rozgrywki a obciążają niepotrzebnie RAM.
    Na dodatek jeszcze ta aktualizacja „przed” , która zepsuła większość modów to kolejna strata czasu.
    Teraz po tych akcesoriach jest następna aktualizacja, o której nawet tutaj na stronie nie ma ani słowa – taka „Tajemnicza Aktualizacja” – kim trzeba być, żeby taką głupotę wymyślić… :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Oglądaj SimStories