Bardzo ważna prośba v2

Główna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Bardzo ważna prośba v2

• Ginewra
    11 minut temu #

Miałam już o tym wczoraj napisać, ale zrezygnowałam, bo się zrobiło spokojniej. Dziś jednak widzę, że dyskusja jest kontynuowana i grozi zaognieniem…

Czy administracja mogłaby nieco ukrócić “wolność słowa” Esmeraldy? Bo nie sądzę, byście podpisywali się pod takimi jej komentarzami jak:

Oj oj, dla mnie ty jesteś żałosny razem z tym Coldem, przypadkiem pojawiacie się obaj, tylko wtedy, kiedy mozna ponarzekać i powyzywać co dodają nowego.Wy nie lubicie TS4 i se jeździcie… Ja nie lubię wieśniaków i kilka innych takich tam różności, i tez będę sobie jeździć po tych takich 🙂Tak, wole grzebać w śmietniku, naprawiając to co debile, zwłaszcza takie brudne wsioki zniszczyły swoja bezmyślnością.

Gdzie Cold nawet nie obraził Esmeraldy, nawet się do niej nie zwrócił, a dowiedział się, że jest żałosny. Poza tym wszystkich mieszkańców wsi (nie sądzę, żeby na DotSim byli sami miastowi) wrzuca do jednego wora.

Komentarz znajduje się pod artykułem “Życie eko nadchodzi. Oficjalny zwiastun dodatku

I bardzo dobrze, coś interesującego, a nie jakaś nudna wiocha, dla tępych brudasów *ziewa*Jak mnie cieszy, zawód debili, którzy sikali za czymś tak żałosnym jak wieśniactwo! 😀

Czyli ludzie, którzy marzą o farmie w TS4, są tępymi brudasami i debilami. A na DotSim jest grono osób, które wyczekują na taką zawartość dodaną.

Bo tobie się nie podoba, to już niech zamykają gry, bo umrzesz tu i teraz, bo nie rozwijają jej tak jak ty byś tego chciał… o jej o jej żebyś czasem pod samochód nie wpadł :**

Skierowane do konkretnego użytkownika forum. Niby nie ma bezpośredniego obrażania osoby, ale ostatnie zdanie jest, delikatnie mówiąc, niesmaczne. Zwłaszcza z tym buziaczkiem.

Trollem to cie nazwali, jak się z jaja wyklułoś 🙂Niedopuszczalne, to jest mieć takie obleśne ryło jak ty, biedactwo 🙁

Fakt, została nazwana trollem przez innego użytkownika, ale na tym “wyzwiska” się skończyły, użytkownik nie obrażał jej innymi słowami.

Powyższe komentarze są spod artykułu “ Życie eko dostępne na Origin. Zobacz pełen opis dodatku“.

Mam nadzieję, że się szybko uwinięcie z tematem, zanim się z tego kupoburza zrobi. Zwłaszcza, że takie komentarze, na stronie ogólnodostępnej dla każdego (nawet niezalogowanego) nie za dobrze świadczy o stronie i jej “family-friendly”.

Przeglądasz 1 post (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.