Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Bardzo ważna prośba v2

ostatnio zaktualizowano przez Chryzantem 3 lata, 7 miesięcy temu
8 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #82298
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Fora internetowe robią to nielegalnie, ponieważ idąc tym tropem – jak masz skorzystać z prawa do usunięcia Twoich danych, jeśli nie masz jak wejść i skontaktować się z właścicielem serwisu oraz zapoznać się z polityką prywatności – skoro są blokowane przez bana.

     

    Nie możemy pozyskać Waszej zgody na używanie danych do bana, bo gdy Was zbanujemy, nie macie jak mieć dostęp do skorzystania z prawa cofnięcia zgody. I tak koło się zamyka. To nie moje zasady, takie jest prawo.

     

    Komentarze Esmeraldy zostały usunięte wczoraj, ponownie. Jestem z Wami całkowicie szczery i transparentny. Nie ukrywam istnienia tej sytuacji, nie ignoruję Waszych zapytań „Dlaczego nie działacie”.

     

    Jaki problem w tej sytuacji nie został jeszcze rozwiązany? Na jakie pytanie nie odpowiedziałem?

    #82304
    Ginewra
    Uczestnik

    Ponownie usunąłeś i one się pojawiają na nowo? Bo nie do końca rozumiem to zdanie… Ale fakt faktem, że „wiocha dla tępych brudasów” się uchowała. Ciekawie ta strona działa.

    #82306
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Ponownie, czyli kolejny zestaw komentarzy Esmeraldy został usunięty. 🙂

     

     

    #82308
    Ginewra
    Uczestnik

    Teraz już zrozumiałam 🙂 Dzięki!

    #83686
    Pacyfka
    Uczestnik

    Troll powrócił, tym razem pod zmienionym nickiem „Inesz”.

    #83689
    Chryzantem
    Uczestnik

    a ja się rozpisałam, podstawy prawne zacytowałam, a wpis się nie dodał 🙁

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.