Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd – dodawanie odpowiedzi pod nowinką

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 10 miesięcy temu
5 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64732
    Laiczi
    Uczestnik

    Dzień doberek!

    W skrócie: błąd polega na tym, że na głównej stronie nie mogę dodać odpowiedzi do jakiegokolwiek komentarza pod nowinką. Tworzy się zupełnie nowy i jest to bardzo nieczytelne i będzie się robił mega bajzel w komentarzach (przynajmniej u mnie i według mnie). Od razu mówię: klikając na ikonkę „odpowiedź na komentarz” przenosi mnie do dodania zwykłego komentarza. Wpisując tam tworzy się nowy (jak już pisałam).

     

    Mam nadzieję, że dało się mnie zrozumieć x) i sorry za powtórzenia, ale piszę to na szybko i nie starałam się zrobić idealnego tekstu

     

     

     

    Czy ten błąd jest tylko u mnie? Czy da się go jakoś naprawić? Proszę o szybką odpowiedź, bo chętnie bym podyskutowała pod nową nowinką :/

    #64737
    Ginewra
    Uczestnik

    Już ludzie w komentarzach się skarżyli, że drzewko odpowiedzi się spłaszczyło, więc nie, nie tylko u ciebie jest ten błąd 🙂

    Pewnie coś się pomieszało w związku z nową aktualizacją do strony.

    #64757
    Laiczi
    Uczestnik

    Dzięki 😀 oby to szybko naprawili

    #64768
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wiemy już o błędzie 🙂 Dzięki za zgłoszenie. Postaramy się go naprawić najszybciej jak to możliwe.

    #64770
    Laiczi
    Uczestnik

    Cieszę się 😀 Powodzenia!

    #67314
    Laiczi
    Uczestnik

    @GlossyGem I jak z tymi odpowiedziami?

    #67319
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wciąż walczymy 🙁 Prawdopodobnie w tej wersji strony już ich nie naprawimy. Aktualnie skupiliśmy całe swoje moce na nowej wersji strony, z nowymi funkcjami i powoli budujemy ją dodając i testując nowości, stąd ta nasza cisza tutaj. 🙂 Mam nadzieję, że nowa odsłona zawita jeszcze w te wakacje.

    #67523
    ArtSim
    Uczestnik

    Nie potrafię dać posta że zdjęciem pod moim tematem

    #67533
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim rozumiem, że problem już zniknął 😉 Pozdrowienia!

    #69330
    ArtSim
    Uczestnik
    #69332
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim nie do końca rozumiem, w sensie nie masz gdzie go napisać? Nic Ci się nie pojawia na dole strony, gdzie mógłbyś napisać post?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.