Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Art's in sims – galeria Artsima

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 5 miesięcy temu
6 uczestników
35 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66370
    ArtSim
    Uczestnik

    Cześć! Mam na imię Artur i będę się tutaj dzielić moimi budynkami w The Sims 4. Będą tu też rzeczy z „remontu tygodnia”. Budynki będą publikowane w galerii pod nazwą Arcio380. Z góry dziękuje za odwiedziny?

    #66707
    ArtSim
    Uczestnik

    przedstawiam gabinet z remontu tygodnia 8 gdzie trzeba było zrobić gabinet artysty Tomasza

    Gabinet składa się z dwóch części: pokoju inspiracji i pokoju twórczego.

    W pokoju inspiracji jest machina do baniek komputer i arcydzieła Tomasza.

    Po drugiej stronie jest kominek i mała biblioteczka.

     

    W pokoju twórczym są 4 sztalugi, stojak na czyste płótna i parę zamalowanych.

    #66716
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Bardzo podoba mi się taki styl, uwielbiam czerwoną cegłę i biel na ścianach, mimo, że często takie zestawienia na pierwszy rzut oka mogą wydawać się trochę surowe to wystarczy dodać dywany i kilka dekoracji, aby dodać ciepła i uroku 😉 Świetny pomysł ze ścianą z obrazami i osobną częścią, gdzie artysta może skupić i zacząć pracę. 🙂

    #66742
    ArtSim
    Uczestnik

    A teraz przedstawiam do Pana Zesta z Oazy Zdrój.

    #66743
    ArtSim
    Uczestnik

    A teraz kolejny dom „Dream from Windemburg” (jest w galerii jakby coś 😉 )

    #66903
    ArtSim
    Uczestnik

    pokój „Kids made for Pancakes” (jest w galerii)

    #66964
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Remont domu pana Zesta bardzo udany. Podoba mi się pomysł z piwnicą, idealne miejsce na spotkania ze znajomymi.

     

    Dream from Windenburg jest śliczny, zawsze lubiłam budować tudory, wnętrza ładne i kolorowe, każde pomieszczenie ma coś w sobie. Kuchnia wygląda super 🙂

     

    Pokój dla bliźniaczek wyszedł świetnie, ładne kolory i ciekawy podział, a bliźniaczki widać różnią się od siebie 😉

    #67072
    ArtSim
    Uczestnik

    Garderoba Anny Star

    #67456
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Garderoba na pewno spełnia wymagania najbardziej wybrednej gwiazdy 🙂 Podoba mi się jak połączyłeś różne style, nigdy nie używałam tego na bogato z Zostań gwiazdą, ale tu wygląda naprawdę fajnie 🙂

    #67530
    ArtSim
    Uczestnik

    Witam! Dziś dla odmiany CAS i bliźniaczki Bliźniak.

     

    Pierwsza Maja. Ma kucharską duszę. Lubi jasne kolory i gustowne dodatki.

    Makijaż bardzo lubi ,ale lekko.

    Teraz Julia. Uwielbia uprawiać sport. Nosi luźne stroje do sportu.

    Makijaż nosi czasami ,ale zawsze ma spięte włosy.

    Reszta strojów w moim poście tutaj.

    #67795
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Bliźniaczki wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. Obie mają świetny styl. Super 🙂

    #67942
    ArtSim
    Uczestnik

    Oto Kasia Kawka. Jej karnacja pochodzi z Sulani (nie, jednak nie z Salami 🙁 ). W Wierzbowej Zatoczce szuka kawy idealnej!

    Wyróżniła trzy kawiarnie:

    Bella Cafe

    Lord Kawa

    Bake’n’Cafe

    O historii i opisowych ,a także w formie zdjęć wnętrz kawiarń znajdziecie w Remoncie Tygodnia #12!

    #67982
    Claymora
    Uczestnik

    Jak dla mnie zdecydowanie wygrywa z pośród tych trzech „Bella Cafe”. Z zewnątrz mnie zauroczyła swoim kształtem ^^ plus kocham seledynowy, a w środku go nie brakuje ^^ ładnie ładnie

    #68020
    ArtSim
    Uczestnik

    Bella Cafe jest też moją ulubioną. Nawet
    myślałem czy nie dać tylko.

    #68179
    ArtSim
    Uczestnik

    Teraz czas na CAS. Mieszkają w Sulani. Michael to ratownik i wielki romantyk ,Lilith uwielbia głębiny ,a Adam to nurek wegetarnian z wielkim szacunkiem do morskich stworzeń.

    Michael:

    Lilith:

    Adam:

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 36)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.